Dziś mamy 19 października 2019, sobota, imieniny obchodzą:

05 lipca 2018

Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce. Helena Dalke ze złotem

fot. archiwum rodzinne

fot. archiwum rodzinne

Podczas 35. Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce Helena Dalke z Dziewierzewa #zdobyła złoto na 400 m przez płotki orazsrebro w sztafecie 4 x 400.

Helena od czerwca 2017 r. biega pod szyldem Klubu Sportowego OŚ AZS Poznań, a jej trenerem jest Robert Rejewski. Aktualnie jest studentką Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jej koronne dyscypliny to lekkoatletyka, biegi sprinterskie. Specjalizuje się w biegu na dystansie 400 m przez płotki.

Za ubiegłoroczne osiągnięcia została zgłoszona i otrzymała Nagrodę  Zarządu Powiatu Nakielskiego, do której nominował ją Burmistrz Kcyni.

materia: Anna Duda-Nowicka

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 21 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bezpieczna droga do celu. Wybieramy materiał na modne i funkcjonalne schody

Zarówno w przestrzeniach publicznych, jak i tych przydomowych schody to codzienny widok.# Ich obecność zawdzięczamy zwykle ukształtowaniu terenu, które sprawia, że zastosowanie płaskiej nawierzchni nie jest możliwe. Aby spełniały swoją funkcję, były bezpieczne, a do tego niezwykle atrakcyjne wizualnie powinny zostać wykonane z przeznaczonych do tego okładzin. Jaki materiał spisze się w tym przypadku najlepiej?

(czytaj więcej)
0

Urząd dzwoni do obywatela. Sejm przyjął zmiany

Przyspieszenie załatwiania spraw urzędowych – to nasz cel. Dzięki przyjętym wczoraj przez Sejm zmianom, które zaproponowaliśmy w ustawie o informatyzacji, będzie szybciej i skuteczniej.

(czytaj więcej)
0

Problemy emocjonalne kobiet w ciąży. Co warto wiedzieć?

Ciąża i oczekiwanie na dziecko to jeden z najważniejszych etapów w # życiu kobiety.

(czytaj więcej)