Dziś mamy 13 listopada 2019, środa, imieniny obchodzą:

17 czerwca 2019

Finał Czwartków Lekkoatletycznych. Natalia Staśkiewicz Brązową Medalistką

fot. Piotr Krzywdziński

fot. Piotr Krzywdziński

W dniach 15 – 16 czerwca 2019 roku na stadionie AZS Łódź odbył się Ogólnopolski Finał XXV Edycji Czwartków Lekkoatletycznych#, w których udział wzięło 85 miast z Polski około 3 tysięcy uczestników w tym reprezentacja Szubina składająca się z 20 najlepszych zawodników.

Duży sukces odniosła Natalia Staśkiewicz, która zajęła III miejsce w biegu na dystansie 100 m z czasem 13,36 sek. Poza Natalią w pierwszej dziesiątce znaleźli się: 9. miejsce zajęła Weronika Dutkiewicz w biegu na dystansie 60 m z czasem 8,70 sek., również 9. miejsce zdobył Jakub Kalka w biegu na dystansie 1000 m z czasem 3.21,81 sek. Swój rekord życiowy pobił oraz 10. miejsce zajął Robert Majcherczyk w rzucie piłeczką uzyskując wynik 37,50 m. Zawodnicy z Szubina spotkali się w Łodzi i zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie z Prezesem Stowarzyszenia Sportu Dzieci i Młodzieży Andrzejem Mańkowskim i Wiceprezesem Marianem Woroninem.

materiał: Piotr Krzywdziński

Oceń artykuł: 10 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Metkownice
od 179PLN
Meble kuchenne
Odchudzanie
Meble systemowe Dąb Sonoma/ Biały Połysk
Drukarki fiskalne Innova
3443PLN PROMOCJAPLN
Bon upominkowy
0

Mężczyźni wydadzą na święta Bożego Narodzenia średnio o 500 zł więcej niż kobiety

1722 zł – średnio tyle pieniędzy przeznaczymy w tym roku na święta Bożego Narodzenia.# Co ciekawe, mężczyźni wydadzą przeciętnie ok. 2000 zł, podczas gdy kobiety – ok. 1500 zł. Najdroższe święta będą miały osoby trzydziestokilkuletnie. Zobacz, co jeszcze wynika z badania Barometr Providenta.

(czytaj więcej)
0

Jak przygotować się do porodu. Położna radzi

Nacięcie krocza to zabieg chirurgiczny zwany również epizjotomią, który w naszym kraju# jest bardzo popularny i wykonywany podczas porodu. Polska jest jednym z nielicznych krajów, gdzie w wielu placówkach wykonuje się ten zabieg rutynowo.

(czytaj więcej)
0

Co piąty uczeń nałogowo korzysta ze smartfona. Niepokojące dane

Niepokój, zdenerwowanie, problemy z koncentracją i uczucie przeciążenia nadmiarem informacji,# przy jednoczesnym braku wystarczającego wsparcia ze strony rodziców – taki obraz polskich nastolatków w sieci wyłania się z badania „Młodzi Cyfrowi” przeprowadzonego przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg i Uniwersytet Gdański, we współpracy z firmami LIBRUS i PCG Edukacja.

(czytaj więcej)
0

Zero na koncie? Oby tak dalej!

Co Polacy zrobili w tym roku już ponad 454 tysiące razy?# Sprawdzili online swoje punkty karne. Zrób to i Ty. Zwłaszcza, że przed nami kolejny długi weekend. Wielu spędzi go w drodze.

(czytaj więcej)