Dziś mamy 17 października 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

02 października 2019

Filharmonia Pomysłów z wizytą w przedszkolu. Muzyczna historia Miasteczka Symfonia

fot. mgr A. Beger/Niepubliczne Przedszkole Katolickie

fot. mgr A. Beger/Niepubliczne Przedszkole Katolickie

Dnia 30 września dzieci z Niepublicznego Przedszkola Katolickiego po raz pierwszy miały # okazję gościć w swoim przedszkolu muzycznych aktorów z grupy Filharmonia pomysłów.

Nasze przedszkole zamieniło się na chwilę w muzyczną kamienicę, w której spotkać można było m.in. wesołego Kota oraz Ministra Szarpidruta, który wyczarowywał przeróżne instrumenty, a dzieci rozpoznawały je i utrwalały ich nazwy.

Muzycy z Filharmonii zaprosili dzieci do wspólnej zabawy podczas której mogli poznać nowe instrumenty trąbkę, puzon i tubę. Wszystkie przedszkolaki świetnie się bawiły. Dziękujemy!

materiał: mgr A. Beger/Niepubliczne Przedszkole Katolickie

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bezpieczna droga do celu. Wybieramy materiał na modne i funkcjonalne schody

Zarówno w przestrzeniach publicznych, jak i tych przydomowych schody to codzienny widok.# Ich obecność zawdzięczamy zwykle ukształtowaniu terenu, które sprawia, że zastosowanie płaskiej nawierzchni nie jest możliwe. Aby spełniały swoją funkcję, były bezpieczne, a do tego niezwykle atrakcyjne wizualnie powinny zostać wykonane z przeznaczonych do tego okładzin. Jaki materiał spisze się w tym przypadku najlepiej?

(czytaj więcej)
0

Wyprawa z naszym pupilem. Jak bezpiecznie i komfortowo podróżować samolotem

Domowe zwierzęta coraz częściej traktowane są jako pełnoprawni członkowie rodzin.# Oznacza to, że podróżują z nami na wakacje czy dłuższe, zagraniczne wyjazdy do pracy. Choć transport psa lub kota drogą lotniczą nie jest już dziś wielkim kłopotem, musimy pamiętać o kilku ważnych kwestiach.

(czytaj więcej)
0

Polecony z urzędu przyjdzie elektronicznie. Zupełnie za darmo

Rząd przyjął projekt ustawy o doręczeniach elektronicznych.# Oznacza to, że osoby, które będą chciały, od 2021 roku będą mogły odbierać i wysyłać korespondencję poleconą z urzędu bez konieczności chodzenia na pocztę.

(czytaj więcej)
0

Problemy emocjonalne kobiet w ciąży. Co warto wiedzieć?

Ciąża i oczekiwanie na dziecko to jeden z najważniejszych etapów w # życiu kobiety.

(czytaj więcej)