Dziś mamy 23 czerwca 2018, sobota, imieniny obchodzą:
02 czerwca 2018

Festyn rodzinny w żłobku Słoneczko

fot. powierzone

fot. powierzone

Motywem przewodnim tegorocznego festynu rodzinnego była Dżungla! Od samego rana poza piękną słoneczną pogodą dopisywał nam dobry humor.

Przepiękne, pracochłonne dekoracje pozwoliły dzieciom wczuć się w tegoroczny klimat. Na naszych podopiecznych czekało mnóstwo atrakcji. Główną z nich był dmuchany zamek, który sprawił dzieciom wiele radości. Najmłodsi z pomocą opiekunów zaprezentowały krótki program artystyczny. Pragnę podkreślić, że jesteśmy niezmiernie dumne z naszych maluszków podziwiając ich za odwagę i uczestnictwo!

Kochane dzieci, mamy nadzieję, że uśmiech będzie Wam towarzyszył przez okrągły rok tak jak w ten wyjątkowy dla Was dzień. Miejmy nadzieję, że oglądając zdjęcia za kilka lat będziecie z dumą wspominać wasze uczestnictwo w żłobku "Słoneczko".

materiał: Emilia Rosół

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 12 17

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)