Dziś mamy 20 maja 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

08 marca 2019

Europejski Dzień Logopedy. Pszczółki dowiedziały się dużo o pracy logopedy

fot. pow

fot. pow

Europejski Dzień Logopedy obchodzony jest 6 marca. W Polsce święto obchodzone jest od 2007 # roku.

W dniu tym należy pamiętać i uhonorować wszystkich pracujących nad dykcją, wymową i poprawnym wysławianiem się. Logopedzi to osoby, które oraz  należy rozpowszechniają wiedzę logopedyczna  stwarzają warunki do szybkiej i rzetelnej konsultacji, informacji i diagnozy osób, a zwłaszcza dzieciom z zaburzeniami mowy.

Z tej okazji w naszym przedszkolu 05 marca 2019 roku, Pani  Logopeda Natalia zorganizowała zajęcia logopedyczne w grupie Pszczółek. Przedszkolaki bardzo chętnie uczestniczyły w przygotowanych zajęciach a proponowane ćwiczenia warg, języka i żuchwy oraz podniebienia usprawniły narządy mowy. Wiele ciekawych i kolorowych pomocy dydaktycznych, które przygotowała Pani Natalia podniosły dodatkowo poziom atrakcyjności zajęć.

 Dzieci, dowiedziały się jaka jest rola logopedy w przedszkolu, a te dzieci, które nie uczestniczą w terapii logopedycznej, miały okazje zobaczyć w jaki sposób są prowadzone zajęcia i na co należy zwrócić uwagę aby poprawnie mówić.

Bardzo dziękujemy Pani Natalii za super zajęcia i życzymy sukcesów w pracy zawodowej.                                                                                                                 

materiał:  Iwona Sobczak

Oceń artykuł: 2 9

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Meble łazienkowe
Elzab Zeta
sugerowana cena producenta: 2816,70PLN
Deska elewacyjna
Wulkanizacja
Krzesło młodzieżowe
Fotopuzzle z nadrukiem A4
26,90PLN
Elewacje
Meble systemowe Dąb Sonoma/ Biały Połysk
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)