Dziś mamy 16 września 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

07 września 2019

Elizewo również podzieliło fundusz. Na co sołectwo wyda pieniądze?

fot. MM

fot. MM

W ostatni piątek mieszkańcy Elizewa spotkali się w świetlicy wiejskiej, by rozdysponować #pieniądze w ramach funduszu sołeckiego na 2020 rok. Na co zostały one przeznaczone?

Elizewo miało do rozdysponowania dokładnie 15 tys. 941,79 zł i przeznaczyło całą kwotę na następujące cele: Zakup kamienia – 6 tys. zł; zakup kostki – 2 tys. zł; garaż – 2 tys. zł; narzędzia ogrodnicze -100 zł; integracja sołectwa – 1 tys. 200 zł; utrzymanie świetlicy – 641,79 zł; utrzymanie dróg – 1 tys. 500 zł; nadmuch do kominka – 2 tys. 500 zł.

Po podzieleniu funduszu sołeckiego, mieszkańcy mieli okazję do porozmawiania o bieżących sprawach dotyczących wsi z burmistrzem Kcyni Markiem Szarugą. Mieszkańcy zadali kilka pytań włodarzowi, ale chyba najważniejszym problemem poruszonym przez Sołtysa Jadwigę Winkowską oraz pozostałych 12 obecnych na zebraniu osób okazał temat budowy toalety w świetlicy wiejskiej.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Koloryzacja - nowoczesne techniki
Elzab Zeta
sugerowana cena producenta: 2816,70PLN
Fotokoszulka z nadrukiem
35,00PLN
Bon upominkowy
Rolery - mezoterapia skóry
Elzab K10
sugerowana cena producenta: 1586,70PLN
Produkty instax
od 37,90PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
0

Pralka w kuchni? Dlaczego nie!

W polskich kuchniach zmywarki to już codzienność. Niemal każdy kuchenny projekt zakłada obecność tego rodzaju urządzenia z przyczyn praktycznych i ekonomicznych.

(czytaj więcej)
0

Przewijanie noworodka. Główne zasady

Dla początkujących rodziców pierwsze przewijanie nowonarodzonego dziecka często wiąże się ze stresem, poczuciem niepewności i strachu przed ryzykiem uszkodzenia# delikatnego ciałka noworodka. Wbrew pozorom czynność ta jest bardzo prosta, należy jednak pamiętać o zachowaniu ostrożności i stosowaniu kilku zasad. Instruktarz przewijania dziecka opisuje położna Renata Lustyk – laureatka konkursu „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Przegapione wakacje? Jesienią odpoczniesz znacznie taniej

Okres urlopowy dobiega końca, a większość z nas wakacje ma już za sobą. Jednak ci, którzy dopiero planują odpoczynek, nie powinni się martwić.# To właśnie jesienią linie lotnicze oferują atrakcyjne ceny biletów, a noclegi w europejskich miastach stają się zdecydowanie tańsze.

(czytaj więcej)
0

Ile osób nosi twoje nazwisko? Sprawdź w kopalni danych

Zastanawialiście się kiedyś, ile osób w Polsce nosi Wasze nazwisko? A może chcecie wiedzieć, jakie nazwisko jest w Polsce najpopularniejsze? # Mamy odpowiedzi na te pytania. Z pomocą przychodzi nasz portal Dane.gov.pl.

(czytaj więcej)