Dziś mamy 17 czerwca 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

29 czerwca 2019

"Eksplozja Kolorów!"

Miło nam Państwa poinformować, że podczas tegorocznych # Dni Kcyni odbędzie się w Kcyni impreza towarzysząca pn. "Eksplozja Kolorów!".

Mamy nadzieję, że będzie to dla Państwa niezapomniane, bajecznie kolorowe przeżycie - podkreśla Anna Duda-Nowicka z kcyńskiego urzędu. Szczegóły pod linkiem w tym regulamin konkursu, w którym można zdobyć kolorowe proszki, pod linkiem https://www.facebook.com/events/2785629321452749/.

Czym jest Eksplozja Kolorów?
To popularna zabawa polega na wyrzucaniu w górę przez tysiące ludzi Kolorów Holi, które tworzą wielką barwną chmurę! Całe wydarzenie wypełnia atmosfera wiecznej wesołości. Młodzi i starsi, wszyscy tańczą, śpiewają i bawią się, rzucając Kolory w powietrze!

To idealne miejsce aby się wyszaleć i zrobić niesamowite zdjęcia. Jesteśmy pionierem kolorowych imprez w Polsce, zorganizowaliśmy ich kilkaset na terenie całego kraju, uczestnicy co roku wracają, aby razem z nami się bawić i obsypywać Kolorami Holi.

Bilety
Wstęp wolny!

Pamiętajcie, na imprezy organizowane przez nas zawsze możecie wejść za free. Zabierzcie swoich znajomych i bawcie się
razem z nami

◾ Kolory Holi

Na wydarzeniu zapewniamy dostęp do 11 różnych Kolorów Holi. Wśród kolorów:
- żółty
- czerwony
- zielony
- niebieski
- fioletowy
i wiele innych!

Jak zawsze przypominamy, że ze względu bezpieczeństwa nie można przynosić własnych proszków innych niż "Kolory Holi". Kolory zapewniane przez nas są przyjazne środowisku, nieszkodliwe, niealergiczne i posiadają odpowiednie certyfikaty. Kolory łatwo zmywają się ze skóry oraz znikają z większości materiałów podczas prania!

materiał: Anna Duda-Nowicka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)