Dziś mamy 23 marca 2019, sobota, imieniny obchodzą:

05 sierpnia 2018

Dziesiąta edycja Biegu im. Gustawa Mądroszyka. Zawodnicy UKB Szubin na podium

fot. Piotr Krzywdziński

fot. Piotr Krzywdziński

4 sierpnia 2018 roku w Gąsawie odbyła się X Edycja Biegu im. Gustawa Mądroszyka, w którym # udział wzięło około 300 uczestników z różnych stron Polski.

 W Biegu na 10 km wystartowała 5 osobowa grupa z Szubina oraz w Biegach Młodzieżowych na dystansie 3 km trzech zawodników Uczniowskiego Klubu Biegacza z Szubina. Cała trójka z UKB zajęła miejsca na podium w swoich kategoriach wiekowych.

Pierwsze miejsce w kategorii M 13 zajął Jakub Piechowiak, drugie miejsce w kategorii M 15 zajął Dominik Krzywdziński i drugie miejsce w kategorii M 12 Radosław Siekierski. Wszyscy uczestnicy na mecie otrzymali pamiątkowe medale wybite specjalnie na te zawody. Dużym powodzeniem cieszył się bieg na 5 km Nordic Walking, w którym udział wzięło około 100 uczestników.

materiał: Piotr Krzywdziński.

Oceń artykuł: 87 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 3 (7)

    @, w dniu 05-08-2018 23:35:58 napisał:

    Jak dobrze ,że mamy taką wartościową młodzież ,która uprawia sport i godnie reprezentuje swoje miasto .Gratulacje chłopcy !!!

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Jadalnia / pokój dzienny
Elzab K10
sugerowana cena producenta: 1586,70PLN
Pokój dzienny / jadalnia/ pokój młodzieżowy
Sprawdzanie świateł
MEBLE PIOTR PASIEKA
Posnet Themo EJ
sugerowana cena producenta: 2950,77PLN
Przypinka z agrafką o śr. 56mm
3,55PLN
Posnet XL
sugerowana cena producenta: 3431,70PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)