Dziś mamy 10 lipca 2020, piątek, imieniny obchodzą:

26 listopada 2019

Dzień postaci z bajek. Przedszkolaki bawiły się wspólnie z rodzicami

fot. Marzena Mikołajczak

fot. Marzena Mikołajczak

19 listopada grupa „Sprytne kotki” z nakielskiego Słoneczka gościła rodziców z #okazji zajęć otwartych o tematyce bajkowej.

Dzieci i rodzice zadbali o stroje bohaterów z bajek, a przedszkole o ciekawe zabawy przy muzyce, zadania do wykonania oraz kolorowy wystrój sali. Głównym celem spotkania było czerpanie radości z wspólnej zabawy z rodzicami i rówieśnikami, umożliwienie dzieciom dokonywania wyborów, przeżywania pozytywnych efektów działań oraz tworzenie sytuacji doskonalących zdolność koncentracji w różnych zadaniach.

Dziękujemy za liczny, aktywny udział w zajęciach, poczucie humoru oraz pomoc w zorganizowaniu słodkiego poczęstunku.

Materiał: Marzena Mikołajczak

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

 

Oceń artykuł: 6 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)