Dziś mamy 11 grudnia 2019, środa, imieniny obchodzą:

26 listopada 2019

Dzień postaci z bajek. Przedszkolaki bawiły się wspólnie z rodzicami

fot. Marzena Mikołajczak

fot. Marzena Mikołajczak

19 listopada grupa „Sprytne kotki” z nakielskiego Słoneczka gościła rodziców z #okazji zajęć otwartych o tematyce bajkowej.

Dzieci i rodzice zadbali o stroje bohaterów z bajek, a przedszkole o ciekawe zabawy przy muzyce, zadania do wykonania oraz kolorowy wystrój sali. Głównym celem spotkania było czerpanie radości z wspólnej zabawy z rodzicami i rówieśnikami, umożliwienie dzieciom dokonywania wyborów, przeżywania pozytywnych efektów działań oraz tworzenie sytuacji doskonalących zdolność koncentracji w różnych zadaniach.

Dziękujemy za liczny, aktywny udział w zajęciach, poczucie humoru oraz pomoc w zorganizowaniu słodkiego poczęstunku.

Materiał: Marzena Mikołajczak

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

 

Oceń artykuł: 6 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mikołaj na zakupach. Co też sprezentować dzieciom?

To pytanie zadaje sobie co roku niejeden Mikołaj. Co też sprezentować dzieciom?# Gra komputerowa lub na konsolę, a może nowoczesna zabawka – to bardzo popularne upominki. Jak je wybrać, by nie tylko się spodobały, ale i nie zaszkodziły?

(czytaj więcej)
0

Sezon grzewczy trwa. Jak ograniczyć wpływ smogu na zdrowie?

Jesienno-zimowe chłody oznaczają rozpoczęcie sezonu grzewczego. Choć liczba # nieekologicznych „kopciuchów” z roku na rok maleje, nadal w wielu częściach kraju powietrze staje się trujące. Mimo podejmowanych na poziomie rządowym i samorządowym działań antysmogowych, warto samemu zatroszczyć się o jakość tego, czym oddychamy każdego dnia.

(czytaj więcej)
0

Przedświąteczne podróże. O czym pamiętać, lecąc pierwszy raz samolotem?

Okres świąteczno-noworoczny to czas lotniczego szczytu # pasażerskiego. Podróżujemy zarówno do naszych rodzin, jak i na wypoczynek w egzotyczne zakątki świata.

(czytaj więcej)
0

Imieninowy maraton w toku. Ciekawostki o Barbarach i Mikołajach

Byli Andrzeje. Trudno więc nie napisać o Barbarach i Mikołajach, czyli tegotygodniowych solenizantach. Jesteście ciekawi, co też na ich temat znaleźliśmy w naszych źródłach?

(czytaj więcej)