Dziś mamy 19 sierpnia 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

31 maja 2019

Dzień pełen smutku. Nadnoteckie Sokoły pożegnały brata-moto

fot. pow.

fot. pow.

W dniu 29 maja pożegnaliśmy naszego brata-moto # Lesława Janeczko.

Otrzymaliśmy takie oto podziękowania od Ania Janeczko - córki Lesława: "Witam Panie Grzegorzu, W imieniu rodziny i własnym chciałabym podziękować za to, że dziś grupa motocyklistów zagościła na taty pogrzebie. Chciałabym także podziękować za wypady, na które zabrał mnie tata i które zawsze pozostaną w mojej pamięci. Pozdrawiam"

Ja chcę podziękować bardzo wszystkim motocyklistkom za udział w ostatniej drodze naszego przyjaciela Lesława. Przybyłym przedstawicielom grup motocyklowych: Bractwo HD, Motoorły Szubin, KMT Łobżenica, Husaria Piła, G.Sz.M. Szczecinek, Pantera Barbara z Luis Jarosław oczywiście Nadnoteckim Sokołom i wszystkim niezrzeszonym motocyklistom również. Żegnaj Lesio !

materiał: Grzegorz Trudziński 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 20 12

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Okres grzewczy coraz bliżej. Jak zadbać o modernizację źródła ciepła?

We wrześniu rozpoczyna się kolejny sezon grzewczy. Coraz chłodniejsze dni i # noce oznaczają konieczność uruchomienia centralnego ogrzewania w naszych domach.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

Wytwarzamy zbyt dużo CO2. Już możemy odczuć zmiany klimatu

Dwutlenek węgla (CO2) to jeden z gazów cieplarnianych, którego nadmierna emisja # przyczynia się do niepożądanych zmian klimatycznych na świecie.

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)