Dziś mamy 9 grudnia 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

31 maja 2019

Dzień pełen smutku. Nadnoteckie Sokoły pożegnały brata-moto

fot. pow.

fot. pow.

W dniu 29 maja pożegnaliśmy naszego brata-moto # Lesława Janeczko.

Otrzymaliśmy takie oto podziękowania od Ania Janeczko - córki Lesława: "Witam Panie Grzegorzu, W imieniu rodziny i własnym chciałabym podziękować za to, że dziś grupa motocyklistów zagościła na taty pogrzebie. Chciałabym także podziękować za wypady, na które zabrał mnie tata i które zawsze pozostaną w mojej pamięci. Pozdrawiam"

Ja chcę podziękować bardzo wszystkim motocyklistkom za udział w ostatniej drodze naszego przyjaciela Lesława. Przybyłym przedstawicielom grup motocyklowych: Bractwo HD, Motoorły Szubin, KMT Łobżenica, Husaria Piła, G.Sz.M. Szczecinek, Pantera Barbara z Luis Jarosław oczywiście Nadnoteckim Sokołom i wszystkim niezrzeszonym motocyklistom również. Żegnaj Lesio !

materiał: Grzegorz Trudziński 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 22 12

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mikołaj na zakupach. Co też sprezentować dzieciom?

To pytanie zadaje sobie co roku niejeden Mikołaj. Co też sprezentować dzieciom?# Gra komputerowa lub na konsolę, a może nowoczesna zabawka – to bardzo popularne upominki. Jak je wybrać, by nie tylko się spodobały, ale i nie zaszkodziły?

(czytaj więcej)
0

Sezon grzewczy trwa. Jak ograniczyć wpływ smogu na zdrowie?

Jesienno-zimowe chłody oznaczają rozpoczęcie sezonu grzewczego. Choć liczba # nieekologicznych „kopciuchów” z roku na rok maleje, nadal w wielu częściach kraju powietrze staje się trujące. Mimo podejmowanych na poziomie rządowym i samorządowym działań antysmogowych, warto samemu zatroszczyć się o jakość tego, czym oddychamy każdego dnia.

(czytaj więcej)
0

Przedświąteczne podróże. O czym pamiętać, lecąc pierwszy raz samolotem?

Okres świąteczno-noworoczny to czas lotniczego szczytu # pasażerskiego. Podróżujemy zarówno do naszych rodzin, jak i na wypoczynek w egzotyczne zakątki świata.

(czytaj więcej)
0

Imieninowy maraton w toku. Ciekawostki o Barbarach i Mikołajach

Byli Andrzeje. Trudno więc nie napisać o Barbarach i Mikołajach, czyli tegotygodniowych solenizantach. Jesteście ciekawi, co też na ich temat znaleźliśmy w naszych źródłach?

(czytaj więcej)