Dziś mamy 18 czerwca 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
07 marca 2018

Dzień otwarty w przedszkolu. Przybyli goście mieli okazję zwiedzić placówkę

fot. E. Ewert

fot. E. Ewert

W dniu 5 marca 2018 roku w Samorządowym Przedszkolu nr 3 w Szubinie #odbył się ,,Dzień Otwarty’’. Przyszłych przedszkolaków i ich rodziców powitała pani dyrektor Lidia Zielińska.

Przybyli goście mieli możliwość zwiedzić przedszkole, poznać bliżej ofertę przedszkola oraz zobaczyć jak wygląda dzień w przedszkolu. Dzień ten dostarczył dzieciom mnóstwo radości i pokazał, że nasze przedszkole posiada  wykwalifikowaną kadrę, jest dobrze wyposażone w pomoce dydaktyczne, sprzęt multimedialny, meble i zabawki. Przyszłym przedszkolakom bardzo się podobał pokaz pomocy przedmedycznej przygotowany przez ,,Dziecięcą Drużynę Pożarniczą”, zajęcia z tablicą multimedialną i zajęcia umuzykalniające.

Ciekawostką dla dzieci były zabawy z magicznym dywanem FunFloor. Kolejną atrakcją były zajęcia nauki programowania robota edukacyjnego Photon. Dzieci miały również możliwość zagrać w ,,Szachy japońskie’’ polegające na wykorzystaniu logicznego
i strategicznego myślenia. Na pożegnanie dzieci otrzymały słodki upominek oraz kolorowankę.

Rekrutacja do przedszkola trwa do 30 marca 2018 roku. Przedszkole zaprasza do zapisów przyszłych przedszkolaków na rok szkolny 2018/2019.

materiał: E. Ewert

Oceń artykuł: 0 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Posnet Ergo
sugerowana cena producenta: 1537,50PLN
SZAFY PRZESUWNE
Perfekcyjne wygładzenie zniszczonych włosów!
Botox i wypełniacze
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
STOLIKI NOCNE
Novitus Deon E
sugerowana cena producenta: 2816,70PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)