Dziś mamy 19 marca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

07 marca 2018

Dzień otwarty w przedszkolu. Przybyli goście mieli okazję zwiedzić placówkę

fot. E. Ewert

fot. E. Ewert

W dniu 5 marca 2018 roku w Samorządowym Przedszkolu nr 3 w Szubinie #odbył się ,,Dzień Otwarty’’. Przyszłych przedszkolaków i ich rodziców powitała pani dyrektor Lidia Zielińska.

Przybyli goście mieli możliwość zwiedzić przedszkole, poznać bliżej ofertę przedszkola oraz zobaczyć jak wygląda dzień w przedszkolu. Dzień ten dostarczył dzieciom mnóstwo radości i pokazał, że nasze przedszkole posiada  wykwalifikowaną kadrę, jest dobrze wyposażone w pomoce dydaktyczne, sprzęt multimedialny, meble i zabawki. Przyszłym przedszkolakom bardzo się podobał pokaz pomocy przedmedycznej przygotowany przez ,,Dziecięcą Drużynę Pożarniczą”, zajęcia z tablicą multimedialną i zajęcia umuzykalniające.

Ciekawostką dla dzieci były zabawy z magicznym dywanem FunFloor. Kolejną atrakcją były zajęcia nauki programowania robota edukacyjnego Photon. Dzieci miały również możliwość zagrać w ,,Szachy japońskie’’ polegające na wykorzystaniu logicznego
i strategicznego myślenia. Na pożegnanie dzieci otrzymały słodki upominek oraz kolorowankę.

Rekrutacja do przedszkola trwa do 30 marca 2018 roku. Przedszkole zaprasza do zapisów przyszłych przedszkolaków na rok szkolny 2018/2019.

materiał: E. Ewert

Oceń artykuł: 0 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Balustrady Bramy Ogrodzenia
Meble systemowe w kolorze Biały Uni Mat / Biały Mat
Kwasy...
Wulkanizacja
Fotokubek klasyczny
19,90PLN
Fotokubek z kolorowym wnętrzem
24,90PLN
Terminale płatnicze
Novitus Mała Plus
sugerowana cena producenta: 1217,70 PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)