Dziś mamy 2 sierpnia 2021, poniedziałek, imieniny obchodzą:

13 maja 2021

Dzień otwarty w przedszkolu. Dzieci dostały skromny upominek

fot. Samorządowe Przedszkole nr 3 w Szubinie

fot. Samorządowe Przedszkole nr 3 w Szubinie

10 maja 2021r. w Samorządowym Przedszkolu nr 3 w# Szubinie odbył się „Dzień Otwarty”. Przyszłych przedszkolaków i ich rodziców powitała Pani Dyrektor Lidia Zielińska. Celem imprezy było stworzenie okazji do integracji rodziców z przedszkolem, zapoznanie z jego ofertą oraz zachęcenie do zapisania dziecka w związku z trwającą do 14 maja 2021r. rekrutacją.

Na gości czekały takie atrakcje jak: zabawy muzyczno – ruchowe, spotkanie z psem, kącik plastyczny, zabawy z robotem photonem, piaskiem kinetycznym, Chustą Klanza, malowanie farbami na folii streczowej oraz swobodne korzystanie ze sprzętu na placu zabaw.

Na pożegnanie każde dziecko otrzymało upominek. Spotkanie odbyło się z zachowaniem reżimu sanitarnego w związku z pandemią COVID-19.

Materiał: Sylwia Szweda - Samorządowe Przedszkole nr 3 w Szubinie 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ślubne zbiórki charytatywne coraz popularniejsze wśród Polaków

Dzień zawarcia związku małżeńskiego to jeden z# najpiękniejszych momentów w życiu. Można go uczynić jeszcze bardziej wyjątkowym przez zorganizowanie zbiórki na wybrany cel charytatywny. Coraz częściej zdarza się, że Para Młoda zamiast kwiatów lub innego upominku w postaci maskotek czy wina, prosi swoich gości o wsparcie wybranej przez siebie fundacji.

(czytaj więcej)
0

Wakacyjny wyjazd na kolonie i obozy. O czym należy pamiętać?

Sezon wakacyjny trwa i wielu rodziców w# ramach wyjazdów wakacyjnych wysyła dzieci na zorganizowane wyjazdy – kolonie i obozy. O czym powinien pamiętać organizator wypoczynku, aby spełnić wymagania i regulacje? Jakie kwestie powinien zabezpieczyć i na co powinien zwrócić uwagę, by zapewnić bezpieczeństwo uczestników?

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Przeciwko Handlowi Ludźmi. Nie bądźmy obojętni!

30 lipca obchodzony jest Światowy Dzień# Przeciwko Handlowi Ludźmi. Szczególnie w tym dniu organy ścigania i organizacje rządowe oraz samorządowe podejmują działania mające na celu uświadamianie społeczeństwu na czym polega to przestępstwo i w jaki sposób się przed nim ustrzec.

(czytaj więcej)
0

Trudna sytuacja gospodarstw. Jest nadzieja dla rolników z kłopotami

Na ostatnim posiedzeniu Krajowej Rady Izb Rolniczych zwrócono uwagę na# trudną sytuację gospodarstw rolnych zajmujących się hodowlą trzody chlewnej. Wynika to z nowych ograniczeń, braku skutecznej walki z ASF i utrzymujących się niskich cen żywca. Eksperci twierdzą, że istnieje rozwiązanie, które może pomóc w takiej sytuacji polskim rolnikom.

(czytaj więcej)