Dziś mamy 24 kwietnia 2019, środa, imieniny obchodzą:

07 lutego 2019

Dzień otwarty. Żegluga na spotkaniu w WSB

fot.pow

fot.pow

Uczniowie II Technikum kształcącego w zawodzie technik eksploatacji portów i terminali# skorzystali z zaproszenia Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu Wydziału Finansów i Zarządzania w Bydgoszczy.

Młodzież uczestniczyła w warsztatach:

1. z Kołem Logistycznym „NKL Pro&Log”. Zajęcia prowadził między innymi absolwent, a teraz student WSB, II Technikum kształcącego w zawodzie technik eksploatacji portów i terminali, Pan Kacper Wencel.

2. „Obsługa logistyczna klienta” prowadzone przez Panią mgr Magdaleną Niżnik.

3. „CV i job interview - rozmowa rekrutacyjna po angielsku” prowadzone przez mgr. Magdalenę Zaliszewską.

Miłym zaskoczeniem było spotkanie naszych absolwentów, studentów WSB w Bydgoszczy. Dziękujemy szczególnie Kacprowi, który poświecił naszym uczniom swój czas i podzielił się doświadczeniem.

Interesujące zajęcia promują przedsiębiorczą postawę oraz ułatwiają wybór kierunku studiów i ścieżki rozwoju zawodowego.

Liczymy na dalszą współpracę już nie tylko z Wyższą Szkołą Logistyki w Poznaniu, ale też z Wyższą Szkołą Bankową w Bydgoszczy.

materaił: Michał Swoboda

Oceń artykuł: 10 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Kanapa
Pokój dzienny / jadalnia/ pokój młodzieżowy
Kasa fiskalna Novitus NANO E
1290 nettoPLN
Kwasy...
Baterie
od 0,90PLN
Nowe stylizacje
Lipoliza injekcyjna
Siłownia
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)