Dziś mamy 13 listopada 2019, środa, imieniny obchodzą:

15 czerwca 2019

Dzień Sportu w Paterku. Dzieci rywalizowały w różnych konkurencjach

fot. MM

fot. MM

W ostatnią sobotę na boiskach osiedla Jana Sobieskiego w Paterku# zorganizowano imprezę z okazji Dnia Dziecka pn. “Dzień Sportu”. Na najmłodszych czekało tego dnia wiele atrakcji.

O godz. 9:00 rozgrywano mecze piłki nożnej. Poczynania najmłodszych śledzili ich rodzice oraz trenerzy, którzy dopingowali swoich podopiecznych. Godzinę później rozpoczęły się pozostałe konkurencje sportowe, które rozgrywano w różnych przedziałach wiekowych – bieg slalomem, rzut woreczkiem czy konkurs plastyczny to tylko kilka z nich.

Każdy uczestnik otrzymał „słodki” upominek, natomiast najlepsi zawodnicy w poszczególnych dyscyplinach otrzymali dodatkowe nagrody. Cała impreza przebiegała w miłej, rodzinnej atmosferze. Organizatorem wydarzenia byli: Spółdzielnia Mieszkaniowa Westalka, Wiejski Dom Kultury, sołtys i rada sołecka oraz LZS Skra Paterek.

Oceń artykuł: 12 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    Zosia, w dniu 16-06-2019 10:26:14 napisał:

    Jestem dumny, ze mieszkam w takiej wsi!

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Masaż leczniczy
Gabinet / jadalnia / pokój dzienny
Meble na wymiar: szafy przesuwne
Mysz optyczna USB MT1091
19,90PLN
Szafy przesuwne
Spray do loków Joanna 300ml
14PLN
Szampon wiśniowy do włosów farbowanych Joanna 1l
15PLN
Meble systemowe w kolorze Biały Uni Mat / Biały Mat
0

Mężczyźni wydadzą na święta Bożego Narodzenia średnio o 500 zł więcej niż kobiety

1722 zł – średnio tyle pieniędzy przeznaczymy w tym roku na święta Bożego Narodzenia.# Co ciekawe, mężczyźni wydadzą przeciętnie ok. 2000 zł, podczas gdy kobiety – ok. 1500 zł. Najdroższe święta będą miały osoby trzydziestokilkuletnie. Zobacz, co jeszcze wynika z badania Barometr Providenta.

(czytaj więcej)
0

Jak przygotować się do porodu. Położna radzi

Nacięcie krocza to zabieg chirurgiczny zwany również epizjotomią, który w naszym kraju# jest bardzo popularny i wykonywany podczas porodu. Polska jest jednym z nielicznych krajów, gdzie w wielu placówkach wykonuje się ten zabieg rutynowo.

(czytaj więcej)
0

Co piąty uczeń nałogowo korzysta ze smartfona. Niepokojące dane

Niepokój, zdenerwowanie, problemy z koncentracją i uczucie przeciążenia nadmiarem informacji,# przy jednoczesnym braku wystarczającego wsparcia ze strony rodziców – taki obraz polskich nastolatków w sieci wyłania się z badania „Młodzi Cyfrowi” przeprowadzonego przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg i Uniwersytet Gdański, we współpracy z firmami LIBRUS i PCG Edukacja.

(czytaj więcej)
0

Zero na koncie? Oby tak dalej!

Co Polacy zrobili w tym roku już ponad 454 tysiące razy?# Sprawdzili online swoje punkty karne. Zrób to i Ty. Zwłaszcza, że przed nami kolejny długi weekend. Wielu spędzi go w drodze.

(czytaj więcej)