Dziś mamy 18 czerwca 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
13 marca 2018

Dzień Kobiet w Samorządzie nr 4. Panie otrzymały drobne upominki

fot. Piotr Lipkowski

fot. Piotr Lipkowski

W dniu 10 marca, na przystani rzecznej "Marina" w Nakle, SM nr 4 zorganizował uroczystość #z okazji Dnia Kobiet. Przybyłych gości przywitali i złożyli życzenia: przewodniczący Wojciech Wiśniewski oraz radna Katarzyna Borzych-Kubacka.

Tradycyjnie wzniesiono toast szampanem i odśpiewano "Sto lat". Panie z rąk przewodniczącego otrzymały po kwiatku. Miłą niespodzianką było przybycie na uroczystość starostów Powiatu Nakielskiego, panów Tomasza Miłowskiego i Andrzeja Kindermana, którzy również przyłączyli się do życzeń i podarowali drobne upominki. Uświetnili spotkanie pokazem fimików promujących przystań, a także oprowadzeniem zainteresowanych osób po obiekcie. Spotkanie odbyło się w bardzo sympatycznej i wesołej atmosferze. Przy kawie, herbacie i domowych wypiekach oraz dobrej muzyce, było okazją do rozmów, wspomnień i miłego spędzenia czasu. Impreza zakończyła się wspólnymi tańcami.

Materiał: Katarzyna Borzych - Kubacka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)