Dziś mamy 25 marca 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

13 marca 2018

Dzień Kobiet w Samorządzie nr 4. Panie otrzymały drobne upominki

fot. Piotr Lipkowski

fot. Piotr Lipkowski

W dniu 10 marca, na przystani rzecznej "Marina" w Nakle, SM nr 4 zorganizował uroczystość #z okazji Dnia Kobiet. Przybyłych gości przywitali i złożyli życzenia: przewodniczący Wojciech Wiśniewski oraz radna Katarzyna Borzych-Kubacka.

Tradycyjnie wzniesiono toast szampanem i odśpiewano "Sto lat". Panie z rąk przewodniczącego otrzymały po kwiatku. Miłą niespodzianką było przybycie na uroczystość starostów Powiatu Nakielskiego, panów Tomasza Miłowskiego i Andrzeja Kindermana, którzy również przyłączyli się do życzeń i podarowali drobne upominki. Uświetnili spotkanie pokazem fimików promujących przystań, a także oprowadzeniem zainteresowanych osób po obiekcie. Spotkanie odbyło się w bardzo sympatycznej i wesołej atmosferze. Przy kawie, herbacie i domowych wypiekach oraz dobrej muzyce, było okazją do rozmów, wspomnień i miłego spędzenia czasu. Impreza zakończyła się wspólnymi tańcami.

Materiał: Katarzyna Borzych - Kubacka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)