Dziś mamy 8 lipca 2020, środa, imieniny obchodzą:

12 czerwca 2019

Dzień Dziecka w Starym Jarużynie. Mnóstwo atrakcji dla uczestników

fot.pow

fot.pow

W dniu 9 czerwca przy świetlicy wiejskiej w Starym Jarużynie zorganizowano festyn# z okazji Dnia Dziecka.

Na dzieci z całego sołectwa tj. Wymysłowa ,Chobielina i Starego Jarużyna czekało mnóstwo atrakcji, między innymi: dmuchana zjeżdżalnia, pokazy straży pożarnej czy malowanie twarzy. Organizatorzy przygotowali też dla milusińskich zabawy: przeciąganie liny ,zabawy z chustą animacyjną itp. Dodatkowymi atrakcjami była wata cukrowa ,grill, słodycze, napoje i lody. Na zakończenie sołtys Stanisław Miniszewski obdarował dzieci słodką niespodzianką. Festyn został zorganizowany przez sołtysa , radę sołecką, opiekunkę  świetlicy i KGW.

materiał: Justyna Makowiecka

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Pokój dzienny/ młodzieżowy lub sypialnia
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Kasa fiskalna ONLINE Datecs WP500
1399PLN PROMOCJAPLN
Meble systemowe w kolorze Biały Uni Mat / Biały Mat
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Mysz optyczna USB MT1091
19,90PLN
Fotoobrazy na płótnie
od 48,50PLN
Drukarki kodów kreskowych
899PLN 499PLN
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)