Dziś mamy 16 czerwca 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

05 czerwca 2019

Dzień Dziecka na wesoło. W „Donaldzie” odbyła się taneczna impreza

fot.pow

fot.pow

W związku z obchodami Dnia Dziecka w Przedszkolu Niepublicznym ,,Donald”# odbyła się huczna zabawa taneczna. Imprezę poprowadził znany wszystkim naszym przedszkolakom Pan Marek Frąckowiak, który przy rytmach znanych przedszkolnych przebojów porwał wszystkich do tańca.

Donaldziaki wraz ze swoimi Paniami tworzyły koła, pociągi, wężyki, pary tańcząc w wygrywanych rytmach. Podczas imprezy nie zabrakło wspólnych śpiewów do znanych dzieciom zabaw , takich jak: ,,Dżungla, dżungla”, ,,My jesteśmy krasnoludki”, ,,Stary niedźwiedź”, ,,Była sobie żabka mała”, ,,Kaczuszki” itp. Pan Marek umiejętnie włączał dzieci do uczestnictwa w zabawach tanecznych i ruchowych, podczas których mogły one wykazać się swoimi talentami. Dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród starszych dzieci cieszył się pokaz tańca solowego, w trakcie którego wybrana osoba prezentowała swój własny improwizowany taniec, podczas gdy pozostali naśladowali jego ruchy. W trakcie zabawy nie zabrakło także wielkich światowych hitów muzycznych, takich jak : ,,Czekolada”, ,,Gangnam style”, ,,Despacito” itp.

W tym dniu dzieci mogły posilić się przygotowanymi na tą okazję słodkościami, a także miały możliwość spożycia grillowanych kiełbasek. Każdy Donaldziak otrzymał także słodkie niespodzianki do domu.

Kolejny dzień przyniósł nowe atrakcje. W ramach dalszych obchodów Dnia Dziecka na placu zabaw dzieci miały możliwość degustacji smacznej, kolorowej waty cukrowej oraz popcornu. Dzień ten był także okazją do wspólnej zabawy przy pięknej słonecznej pogodzie.

materiał: mgr Justyna Szatlach

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

 

 

 

 

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)