Dziś mamy 10 lipca 2020, piątek, imieniny obchodzą:

05 czerwca 2019

Dzień Dziecka na wesoło. W „Donaldzie” odbyła się taneczna impreza

fot.pow

fot.pow

W związku z obchodami Dnia Dziecka w Przedszkolu Niepublicznym ,,Donald”# odbyła się huczna zabawa taneczna. Imprezę poprowadził znany wszystkim naszym przedszkolakom Pan Marek Frąckowiak, który przy rytmach znanych przedszkolnych przebojów porwał wszystkich do tańca.

Donaldziaki wraz ze swoimi Paniami tworzyły koła, pociągi, wężyki, pary tańcząc w wygrywanych rytmach. Podczas imprezy nie zabrakło wspólnych śpiewów do znanych dzieciom zabaw , takich jak: ,,Dżungla, dżungla”, ,,My jesteśmy krasnoludki”, ,,Stary niedźwiedź”, ,,Była sobie żabka mała”, ,,Kaczuszki” itp. Pan Marek umiejętnie włączał dzieci do uczestnictwa w zabawach tanecznych i ruchowych, podczas których mogły one wykazać się swoimi talentami. Dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród starszych dzieci cieszył się pokaz tańca solowego, w trakcie którego wybrana osoba prezentowała swój własny improwizowany taniec, podczas gdy pozostali naśladowali jego ruchy. W trakcie zabawy nie zabrakło także wielkich światowych hitów muzycznych, takich jak : ,,Czekolada”, ,,Gangnam style”, ,,Despacito” itp.

W tym dniu dzieci mogły posilić się przygotowanymi na tą okazję słodkościami, a także miały możliwość spożycia grillowanych kiełbasek. Każdy Donaldziak otrzymał także słodkie niespodzianki do domu.

Kolejny dzień przyniósł nowe atrakcje. W ramach dalszych obchodów Dnia Dziecka na placu zabaw dzieci miały możliwość degustacji smacznej, kolorowej waty cukrowej oraz popcornu. Dzień ten był także okazją do wspólnej zabawy przy pięknej słonecznej pogodzie.

materiał: mgr Justyna Szatlach

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

 

 

 

 

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)