Dziś mamy 15 czerwca 2019, sobota, imieniny obchodzą:

30 września 2018

Dzień Chłopaka w przedszkolu. Było wesoło i uroczyście

fot. powierzone

fot. powierzone

Już od najmłodszych lat staramy się wpajać dzieciom o tym by każdy wyjątkowy dzień # świętować i cieszyć się z niego jak najmocniej się da tylko po to by nie zanikała pamięć o tym co od lat pielęgnowano.

Najmłodsze dzieci z grupy "Sprytne kotki" z przedszkola Słoneczko po raz pierwszy w przedszkolu świętowały Dzień Chłopaka. W tym szczególnym dniu każdy z chłopców mógł sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie. Z sali dochodziły dźwięki ulubionych piosenek dzieci a także wspólnie zaśpiewane "sto lat".

"Sprytne kotki" mogli spróbować swoich sił na akcesoriach gimnastycznych, które sprawiły dzieciom ogromną radość.

materiał: Emilia Rosół

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)