Dziś mamy 3 sierpnia 2020, poniedziałek, imieniny obchodzą:

14 lutego 2020

Dzień Babci i Dziadka. Dzieci zaprosiły swoich gości do wspólnej zabawy

fot. M. Wydrzyńska

fot. M. Wydrzyńska

Dnia 12. lutego w Szkole Podstawowej w Sadkach odbyła się wspaniała uroczystość z okazji #Dnia Babci i Dziadka. Uczniowie kl. IIc przygotowali program artystyczny, który przeniósł gości w świat ich dzieciństwa.

Oprócz montażu słowno - muzycznego kochani Dziadkowie obejrzeli także pokazy taneczne. Na koniec uroczystości dzieci zaprosiły swoich gości do wspólnej zabawy; makareny, kaczuch i innych wesołych pląsów, które wywołały wiele radości zarówno na twarzach dzieci, jak i Dziadków. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci obdarowały Babcie i Dziadków własnoręcznie przygotowanymi krasnalami i pachnącymi mydełkami. Pragnę gorąco podziękować dzieciom za cudowny występ. Dziękuję również Babciom i Dziadkom za wspaniałą zabawę oraz Rodzicom za pomoc w przygotowaniu uroczystości.

Materiał: M. Wydrzyńska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Meksyk na talerzu. Poznaj tajniki wyrazistej kuchni meksykańskiej

Meksyk to kraj o bardzo bogatej historii, kulturze, a jego barwny folklor jest rozpoznawalny #na całym świecie. Wszystkie te cechy można również przypisać meksykańskiej kuchni, która w 2010 roku została wpisana na listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego UNESCO. Decyzja o tym zapadła nie tylko na podstawie wyjątkowych receptur, lecz także ze względu na tradycyjne obrzędy i całą kulturę jedzenia, która powoduje, że każdy meksykański posiłek może zamienić się w huczną uroczystość. Sprawdźcie, co sprawia, że lokalne przepisy stały się światowym fenomenem.

(czytaj więcej)
0

Gry i aplikacje Bezpieczny Przejazd. Sprawdź swoją wiedzę

Wakacyjne podróże ciekawe i bezpieczne z grami i aplikacjami Bezpieczny Przejazd. Dostęp #do informacji demaskujących fake newsy na temat zachowania na przejazdach. Tak PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. zachęcają dzieci, młodzież i dorosłych do rozszerzania wiedzy, która zapewni bezpieczne korzystanie z przejazdów kolejowo-drogowych. Działania prowadzone są w ramach kampanii społecznej Bezpieczny Przejazd.

(czytaj więcej)