Dziś mamy 24 kwietnia 2019, środa, imieniny obchodzą:

31 stycznia 2019

Dzień Babci i Dziadka. 100 lat miłym gościom

fot. Dariusz Górzyński

fot. Dariusz Górzyński

Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka odbyła się w środę, 30 stycznia 2019 r. w grupie # "Niezapominajki".

Najstarsze dzieci z "Tęczowego Wzgórza" zaprezentowały krótki program artystyczny - recytowały, śpiewały. Odbiorcami wierszyków i piosenek byli:  babcie i dziadkowie przedszkolaków. Nie zabrakło gromkiego 100 lat. Podczas uroczystości odbył się warsztat, podczas którego dzieci wraz z "dziadkami" ozdobiły ramki na zdjęcia. Włożą w nie zdjęcia, które wykonano tego dnia w przedszkolu. Zaproszeni Goście chętnie pozowali do wspólnych zdjęć z wnukami i wnuczkami. Dziękujemy miłym Gościom za tak liczne przybycie.

materiał: Marta Podemska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 2 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)