Dziś mamy 6 czerwca 2020, sobota, imieniny obchodzą:

17 czerwca 2019

Dzielnicowy z wizytą w przedszkolu. Opowiadał o bezpiecznych wakacjach

fot.pow

fot.pow

Zbliżają się wakacje, zatem do naszego przedszkola przybył dzielnicowy st. sierż. Mateusz Wawrzyniak#, aby powiedzieć dzieciom o bezpiecznych zachowaniach wakacyjnych.

W bardzo przystępny sposób przybliżył przedszkolakom zasady bezpiecznego poruszania się po drodze i właściwego przez nią przechodzenia oraz zasady ograniczonego zaufania w stosunku do obcych. Przypomniał dzieciom również o rozważnym  korzystaniu z kąpieliska, a także o zachowaniu ostrożności podczas zabawy na placu zabaw. Dzieci zostały uwrażliwione na zachowanie bezpieczeństwa podczas jazdy samochodem czy tez rowerem. Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze.

Pan Policjant podkreślił, iż ma  nadzieję, że przedwakacyjne spotkanie z nim uchroni dzieci przed różnymi zagrożeniami i pozwoli bezpiecznie spędzić wakacyjny czas.

materiał: Jolanta Storzyńska Samorządowe Przedszkole nr 2

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

O Stowarzyszeniu Oficerów Więziennictwa. Czym się zamuje?

Przyglądamy się bliżej działalności Stowarzyszenia Oficerów Więziennictwa. Jaka jest jego #historia? Jakie stawia sobie cele? Do czego dąży w swoich działaniach?

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Środowiska. Ochrona zasobów wodnych to konieczność

Kwestia dostępności wody jest obecnie jednym z największych wyzwań #dotyczących zrównoważonego rozwoju. Nie tylko w odległych zakątkach świata, ale także w Polsce. Obchodzony 5 czerwca z inicjatywy Organizacji Narodów Zjednoczonych Światowy Dzień Środowiska to dobry moment, by zastanowić się, co każdy z nas może zrobić w kontekście ochrony tego życiodajnego zasobu.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Zdrowe odżywianie podczas pracy zdalnej. Przepis na sałatkę w stylu toskańskim

Pomimo cyklicznego znoszenia obostrzeń wielu z nas wciąż pracuje w trybie #zdalnym. A to z kolei stanowi nie lada wyzwanie dla naszej codziennej diety. Inaczej bowiem komponujemy menu zabierane do firmy, inaczej podejść należy do planowania posiłków, pracując w domowym zaciszu. W obu jednak przypadkach kluczem jest zbilansowana dieta, zapewniająca siłę i energię na cały dzień intensywnej pracy.

(czytaj więcej)