Dziś mamy 21 lutego 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

11 czerwca 2018

Dzielnicowi na spotkaniach z dziećmi. Tematem były bezpieczne wakacje

fot. KPP Nakło / Paulina Nowicka

fot. KPP Nakło / Paulina Nowicka

Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Szubinie przeprowadzili w ostatnich dniach #spotkania profilaktyczne w dwóch szkołach na terenie gminy. Dzieci uczestniczące w pogadankach dowiedziały się wiele na temat tego, jak bezpiecznie spędzić wakacje.

W przeciągu ostatnich dni szubińscy dzielnicowi, sierż. szt. Maciej Mróz oraz sierż. szt. Tomasz Bukowski odwiedzili ostatnio uczniów w dwóch szkołach: Szkole Podstawowej nr 2 w Szubinie oraz Szkole Podstawowej w Kołaczkowie. Celem wizyt mundurowych było przeprowadzenie pogadanek profilaktycznych na temat bezpieczeństwa podczas wakacji.

Dzieci dowiedziały się między innymi, jak bezpiecznie korzystać z kąpielisk, jak ustrzec się przed niebezpieczeństwami związanymi z niewłaściwym korzystaniem z dróg podczas przemieszczania się po nich. Mowa była także o tym, aby dzieci wystrzegały się rozmów z osobami nieznajomymi.

Policjanci zorganizowali zajęcia z myślą o bezpieczeństwie najmłodszych. W spotkaniach udział wzięli uczniowie klas 0 – III.  

materiał: mł. asp. Justyna Andrzejewska Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Przewóz krajowy
Botox zmarszczki lwie
Meble łazienkowe
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Fotoobrazy na płótnie
od 48,50PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)