Dziś mamy 21 września 2019, sobota, imieniny obchodzą:

08 kwietnia 2019

Dzieci zaciekawione nowym sportem. Kick-boxing spodobał się wszystkim

fot. Marta Podemska

fot. Marta Podemska

O kick-boxingu była mowa w poniedziałek, 1 kwietnia 2019 r. w przedszkolu # "Tęczowe Wzgórze".

O tym sporcie mówił dzieciom pan Krzysztof Kasperek, tata Mai i Mikołaja - rodzeństwa z "Tęczowego Wzgórza". Pan Krzysztof od 6 lat trenuje sporty walki. Aktualnie od ponad roku prowadzi "amatorskie" szkolenia w paterskowskim Klubie Kick-Boxing Paterek.

Zajęcia odbywają się w WDK w Paterku. 
- Klub założyłem we wrześniu 2018 r. Aktualnie należy on do Stowarzyszenia Sportowego UKS WDK Paterek - mówi pan Krzysztof. - Do udziału w treningach zapraszam osoby, które ukończyły 13-ty rok życia. Zajęcia odbywają się we wtorki i piątki, w godz. 18.00-19.30 - dodaje. 

Wizyta pana Krzysztofa zaciekawiła dzieci. Przedszkolaki obejrzały sprzęt niezbędny osobom trenującym kick-boxing. Ponadto pan Krzysztof pokazał, w jaki sposób trenuje. Serdecznie dziękujemy za wizytę w "Tęczowym Wzgórzu".

materiał: Marta Podemska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Pralka w kuchni? Dlaczego nie!

W polskich kuchniach zmywarki to już codzienność. Niemal każdy kuchenny projekt zakłada obecność tego rodzaju urządzenia z przyczyn praktycznych i ekonomicznych.

(czytaj więcej)
0

Kocioł gazowy alternatywą dla „kopciucha”. Dlaczego warto zdecydować się na wymianę źródła ciepła?

Jesień coraz bliżej i już niebawem będziemy uruchamiać ogrzewanie w naszych domach.# To ostatni dzwonek, by wymienić zasilane węglem, przestarzałe i nieefektywne „kopciuchy” na kotły gazowe, które umożliwią zaoszczędzenie energii oraz oddychanie czystszym powietrzem.

(czytaj więcej)
0

E-rewolucja. Cyfryzacja w służbie zdrowia

E-recepty w aplikacji mObywatel, profil zaufany potwierdzany w przychodni – to tylko kilka najnowszych ułatwień dla pacjentów#, które przygotowaliśmy wspólnie z Ministerstwem Zdrowia. W poniedziałek na briefingu w Siedlcach mówił o nich minister cyfryzacji Marek Zagórski.

(czytaj więcej)
0

Cukrzyca ciążowa. Jak sobie z nią radzić ?

Cukrzyca ciążowa to choroba dotycząca około 4-7% kobiet w ciąży.# Jest to jednostka chorobowa, na którą najczęściej zapadają przyszłe mamy. Ze względu na szerszy dostęp do diagnostyki, rozpoznawana jest ona u kobiet znacznie częściej niż kiedyś. Nieleczona cukrzyca ciążowa może stwarzać zagrożenie zarówno dla mamy jak i dla rozwijającego się płodu. Jak rozpoznać cukrzycę ciążową, jak ją leczyć, opisuje położna Alina Jedlińska – ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)