Dziś mamy 25 czerwca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

08 kwietnia 2019

Dzieci zaciekawione nowym sportem. Kick-boxing spodobał się wszystkim

fot. Marta Podemska

fot. Marta Podemska

O kick-boxingu była mowa w poniedziałek, 1 kwietnia 2019 r. w przedszkolu # "Tęczowe Wzgórze".

O tym sporcie mówił dzieciom pan Krzysztof Kasperek, tata Mai i Mikołaja - rodzeństwa z "Tęczowego Wzgórza". Pan Krzysztof od 6 lat trenuje sporty walki. Aktualnie od ponad roku prowadzi "amatorskie" szkolenia w paterskowskim Klubie Kick-Boxing Paterek.

Zajęcia odbywają się w WDK w Paterku. 
- Klub założyłem we wrześniu 2018 r. Aktualnie należy on do Stowarzyszenia Sportowego UKS WDK Paterek - mówi pan Krzysztof. - Do udziału w treningach zapraszam osoby, które ukończyły 13-ty rok życia. Zajęcia odbywają się we wtorki i piątki, w godz. 18.00-19.30 - dodaje. 

Wizyta pana Krzysztofa zaciekawiła dzieci. Przedszkolaki obejrzały sprzęt niezbędny osobom trenującym kick-boxing. Ponadto pan Krzysztof pokazał, w jaki sposób trenuje. Serdecznie dziękujemy za wizytę w "Tęczowym Wzgórzu".

materiał: Marta Podemska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)