Dziś mamy 21 maja 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

01 grudnia 2018

Dzieci wysłuchały bajek w ramach akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom”

fot.pow

fot.pow

W minionym tygodniu w Niepublicznym Przedszkolu# Katolickim w Nakle w ramach akcji „ Cała Polska Czyta Dzieciom” maluszki odwiedził brat Kacperka, który przeczytał Krasnoludkom bajkę pt. „ Traktor Tadka” maluszki z zainteresowaniem i w skupieniu wysłuchały bajki.

Po przeczytaniu przez brata, tym razem opowiedział, a nie przeczytał bajkę „ O lisku i kogutku”  tata Kacpra. Na koniec maluszki  otrzymali od taty i brat  niespodziankę. 

materiał: Agnieszka Bartosik

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 16 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)