Dziś mamy 9 lipca 2020, czwartek, imieniny obchodzą:

26 listopada 2019

Dzieci przyniosły swoje ulubione pluszaki. Odbyło się wiele zabaw

fot. Justyna Gajewska

fot. Justyna Gajewska

Dnia 25 listopada „Małe Sówki” z NAKIELSKIEGO „SŁONECZKA” obchodziły #„Dzień Pluszowego Misia”.

Tego dnia wszystkie przedszkolaki przyniosły do przedszkola swoje ulubione „pluszaki”. Dzieci zaprezentowały swoje maskotki, tańczyły przy misiowych hitach, uczestniczyły w różnych zabawach i konkurencjach. Ważnym punktem tej uroczystości było rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. „Mój Przyjaciel Miś”, w którym I miejsce zajął Julian Binkowski, II miejsce Kornelia Krawczyk, III miejsce Mikołaj Pogiel. Wszystkim uczestnikom  serdecznie dziękujemy i  gratulujemy pomysłowości.

materiał Justyna Gajewska

Oceń artykuł: 2 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Fotokoszulka z nadrukiem
35,00PLN
Szampon wiśniowy do włosów farbowanych Joanna 1l
15PLN
Sypialnia w ciemnym, orzechowym kolorze
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Sprawdzanie i regulacja ciśnienia w ogumieniu
Przewóz krajowy
Jadalnia / pokój dzienny
Terminale płatnicze
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)