Dziś mamy 20 września 2019, piątek, imieniny obchodzą:

23 maja 2019

Dzieci poznają zawody. Tym razem odwiedzili straż pożarną

fot. pow.

fot. pow.

10.05.2019 r. dzieci odwiedziły ważną instytucję w Nakle nad Notecią, którą jest # Państwowa Straż Pożarna, mieszcząca się przy ulicy Dąbrowskiego 50.

Strażacy oprowadzili dzieci po swoim miejscu pracy, zademonstrowali całkowity strój, niezbędny przy akcji ratunkowej, pozwolili dzieciom poczuć się jak prawdziwi, mali strażacy, a na koniec pobawili się z nimi w gaszenie pożaru.

Pięciolatki miały także możliwość wsiąść do wielkiego wozu strażackiego. Bardzo dziękujemy panom za pełen profesjonalizm w podejściu do dzieci, a także za Ich ciężką pracę!

materiał: Kinga Handzlik

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Pralka w kuchni? Dlaczego nie!

W polskich kuchniach zmywarki to już codzienność. Niemal każdy kuchenny projekt zakłada obecność tego rodzaju urządzenia z przyczyn praktycznych i ekonomicznych.

(czytaj więcej)
0

Kocioł gazowy alternatywą dla „kopciucha”. Dlaczego warto zdecydować się na wymianę źródła ciepła?

Jesień coraz bliżej i już niebawem będziemy uruchamiać ogrzewanie w naszych domach.# To ostatni dzwonek, by wymienić zasilane węglem, przestarzałe i nieefektywne „kopciuchy” na kotły gazowe, które umożliwią zaoszczędzenie energii oraz oddychanie czystszym powietrzem.

(czytaj więcej)
0

E-rewolucja. Cyfryzacja w służbie zdrowia

E-recepty w aplikacji mObywatel, profil zaufany potwierdzany w przychodni – to tylko kilka najnowszych ułatwień dla pacjentów#, które przygotowaliśmy wspólnie z Ministerstwem Zdrowia. W poniedziałek na briefingu w Siedlcach mówił o nich minister cyfryzacji Marek Zagórski.

(czytaj więcej)
0

Cukrzyca ciążowa. Jak sobie z nią radzić ?

Cukrzyca ciążowa to choroba dotycząca około 4-7% kobiet w ciąży.# Jest to jednostka chorobowa, na którą najczęściej zapadają przyszłe mamy. Ze względu na szerszy dostęp do diagnostyki, rozpoznawana jest ona u kobiet znacznie częściej niż kiedyś. Nieleczona cukrzyca ciążowa może stwarzać zagrożenie zarówno dla mamy jak i dla rozwijającego się płodu. Jak rozpoznać cukrzycę ciążową, jak ją leczyć, opisuje położna Alina Jedlińska – ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)