Dziś mamy 19 lipca 2019, piątek, imieniny obchodzą:

05 września 2018

Działania „NURD” w powiecie nakielskim. Nie wszyscy przestrzegali przepisów

KPP Nakło

KPP Nakło

Wczoraj ( 04.09.18 r.) na terenie powiatu nakielskiego mundurowi prowadzili działania pt. „NURD”# Celem akcji było propagowanie bezpieczeństwa niechronionego uczestnika ruchu drogowego oraz przestrzeganie przepisów przez pieszych, a także kierowców wobec pieszych.

Na terenie województwa kujawsko – pomorskiego, Policja prowadziła działania pod kryptonimem „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego” . W powiecie nakielskim działania te prowadzili policjanci referatu ruchu drogowego. W trakcie działań funkcjonariusze sprawdzali zachowanie kierowców w stosunku do pieszych, ale także przyglądali się pieszym, czy oni sami przestrzegają przepisy prawa o ruchu drogowym. Mundurowi ujawnili łącznie 34 wykroczeń. Z czego aż 12 popełnionych przez pieszych. Większość z nich związanych była z przechodzeniem przez jezdnię w miejscu niedozwolonym. Działania „NURD” miały na celu poprawę bezpieczeństwa użytkowników dróg, szczególnie pieszych.    

materiał: asp. szt. Damian Moczadło p.o. Oficer prasowy        

KPP Nakło nad Notecią

Oceń artykuł: 6 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Fotokubek klasyczny
19,90PLN
Mikrodermabrazja
Produkty instax
od 37,90PLN
Szampon wiśniowy do włosów farbowanych Joanna 1l
15PLN
Budowa stanu surowego
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Sprawdzanie zawieszenia pojazdu
Nadanie modnej linii
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)