Dziś mamy 19 kwietnia 2024, piątek, imieniny obchodzą:

18 października 2018

Dwie porażki pozostałych dwóch zespołów. Lepsze wrażenie pozostawił po sobie Orzeł Kcynia.

Dąb Potulice, jak i Orzeł Kcynia w weekendowej serii gier czekały trudne pojedynki. I niestety # nie okazały się sukcesem.

Ciekawa końcówka spotkania

Dąb w pojedynku sąsiadów z tabeli zmierzył się na wyjeździe ze Startem Warlubie. O ile, potuliczanie są w stanie powalczyć na własnym terenie, tak na wyjeździe jak dotąd nie mogli się przełamać. 3 porażki w słabym stylu, nie napawały optymistycznie przed tym meczem. I to wszystko potwierdziło się na boisku. Gospodarze kontrolowali przebieg tego meczu i prowadzili pewnie 3:0. Dąb w ostatnich minutach rzucił się do ataku i dało to efekt w postaci trafienia honorowego. Strzelcem bramki był najlepszy piłkarz Dębu w tym sezonie, Kamil Wisiorek. Ostatnie słowo należało jednak do Startu, który wykorzystując otwarcie się gości, w doliczonym czasie zdobył dwie bramki. Przypieczętował tym samym pewny triumf.

Start II Warlubie – Dąb Potulice 5:1 (3:0)

Bramka: Kamil Wisiorek

Słaba pierwsza połowa zdecydowała

Równie trudne zadanie czekało Orła Kcynia, który na własnym terenie podejmował Pogoń II Mogilno. Piłkarze od początku spisywali się na tyle dobrze, że w pewnym momencie byli na czele stawki. Była to swego rodzaju niespodzianka, ponieważ Orzeł z racji problemów organizacyjnych nie był zaliczany do grona faworytów i miał walczyć w dole tabeli. Rywale natomiast przystępowali do tego sezonu z konkretnym celem - walki o awans. Już kolejny raz w tym sezonie, gospodarze zaliczyli słabą pierwszą połowę. Strata 3 bramek, postawiła zespół pod ścianą. Druga połowa okazała się znacznie lepsza. W 53 minucie, sygnał to ataku dał Norbert Frydrych, zdobywając pierwszą bramkę. W 76 minucie, ten sam zawodnik zdobył bramkę kontaktową. Orzeł miał dużo czasu na doprowadzenie do remisu ale nie był w stanie i poniósł kolejną porażkę w tym sezonie.

Orzeł Kcynia – Pogoń II Mogilno 2:3 (0:3)

Bramki: Norbert Frydrych 2