Dziś mamy 20 maja 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

04 listopada 2018

Drzewa Pamięci w przedszkolnym ogrodzie. Dzieci będą doglądać brzozy i lipy

fot. powierzone

fot. powierzone

Grupa PROMYCZKI w ramach realizacji zadań międzynarodowego projektu edukacyjnego # „PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA” będącego odpowiedzią na wyjątkowe święto Polaków upamiętniła 100 – lecie odzyskania niepodległości sadząc w przedszkolnym ogrodzie dwa Drzewa Pamięci. Brzoza i lipa będą rosły doglądane przez dzieci, jako symbol życia i wolności.

materiał: Olga Nowak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 265 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)