Dziś mamy 20 kwietnia 2019, sobota, imieniny obchodzą:

10 września 2018

Drugi mecz i druga wygrana. Spotkanie rozegrano na nakielskim stadionie

fot. FA Mezar

fot. FA Mezar

W ciągu zaledwie trzech dni rozegrano drugie spotkanie w Klasie Młodzika. Tym razem #jako gospodarze młodzicy Football Academy Mezar Nakło podejmowali na Stadionie Miejskim drużynę LZS Zryw Wielki Lubień.

Cieszy lepsza gra naszych zawodników w porównaniu z pierwszym spotkaniem - próby rozgrywania na całym boisku, dużo akcji
skrzydłami i konsekwencja. Martwi brak koncentracji - znowu bardzo dużo niewykorzystanych sytuacji bramkowych, ale nad tym popracujemy.

Football Academy Mezar Nakło - LZS Zryw Wielki Lubień 5-2

Bramki: Kacper Sójka - 2, Oskar Maćkowiak - 1, Kacper Woźniak - 1, Kamil Kopecki - 1

Najbliższą kolejkę rozegramy w środę - zapraszamy kibiców na Stadion do Mroczy od 18:00. Gratulacje dla naszych reprezentantów oraz trenerów.

Zagraliśmy w składzie: Karol Gil, Oskar Maćkowiak, Oliwier Lisiecki, Wiktoria Łukasik, Nikodem Wika, Maksiu Król, Kacper Woźniak, Stasiu Frąckowiak, Hubert Bąk, Kamil Kopecki, Kacper Sójka, Kuba Żmudziński, Mateusz Kozłowski, Michał Szcześniak.

materiał: Arkadiusz Jopek

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 8 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)