Dziś mamy 19 kwietnia 2019, piątek, imieniny obchodzą:

15 kwietnia 2019

Droga Krzyżowa w Szubinie. Wierni przeszli ulicami miasta

fot.TD

fot.TD

12 kwietnia 2019 r. dwie szubińskie parafie, św. Marcina Biskupa# i św. Andrzeja Boboli odprawiły Drogę Krzyżową na ulicach miasta.

Po wieczornej mszy św. w kościele pw św. Andrzeja Boboli ks. proboszcz Jacek Pawelczyk rozpoczął tradycyjną Szubińska  Droga Krzyżowa ulicami miasta do kościoła św. Marcina Biskupa

Odpowiedzialnymi za przygotowanie i poprowadzenie tego nabożeństwa byli szubińscy wikariusze. Rozważania do poszczególnych stacji Drogi Krzyżowej czytali przedstawiciele różnych grup i wspólnot obu parafii.

Apelem Jasnogórskim zakończył ks. kanonik Tadeusz Lesiński piątkowe uroczystości.

Trasę przemarszu zabezpieczali szubińscy policjanci i strażacy. Było bezpiecznie.

Oceń artykuł: 2 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Wagi sklepowe
700PLN 500PLN
Sprawdzanie geometrii kół
MEBLE PIOTR PASIEKA
Wypożyczalnia samochodów
Meble kuchenne
Fotokubek klasyczny
19,90PLN
Botox i wypełniacze
Meble na wymiar: szafy przesuwne
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)