Dziś mamy 17 sierpnia 2019, sobota, imieniny obchodzą:

07 czerwca 2019

Donaldziki w Myślęcinku. Przedszkolaki zwiedziały ogród zoologiczny

fot.pow

fot.pow

Maluszki z Donalda w Myślęcinku 4.06.2019 r. 3-latki z Przedszkola Niepublicznego Donald wybrały się do Myślęcinka.

Pobyt rozpoczęły od pikniku na kocu. Najedzone i pełne energii przedszkolaki ruszyły na zwiedzanie ogrodu zoologicznego. Zaopatrzeni w mapę „Odkrywcy bydgoskiego zoo” przemierzali zoo w poszukiwaniu oznaczonych na mapie gatunków zwierząt. Przy każdym odszukanym punkcie dzieci otrzymywały pieczątki. Dzielne 3-latki przeszły cały szlak i zapełniły całą mapę. Zmęczone chętnie zajadały się frytkami. Zmęczone, ale zadowolone przedszkolaki wróciły do przedszkola z pamiątkami i mapami z myślęcińskiej przygody.

materiał: Kinga Geppert/powierzony

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Okres grzewczy coraz bliżej. Jak zadbać o modernizację źródła ciepła?

We wrześniu rozpoczyna się kolejny sezon grzewczy. Coraz chłodniejsze dni i # noce oznaczają konieczność uruchomienia centralnego ogrzewania w naszych domach.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

Wytwarzamy zbyt dużo CO2. Już możemy odczuć zmiany klimatu

Dwutlenek węgla (CO2) to jeden z gazów cieplarnianych, którego nadmierna emisja # przyczynia się do niepożądanych zmian klimatycznych na świecie.

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)