Dziś mamy 29 maja 2020, piątek, imieniny obchodzą:

07 czerwca 2019

Donaldziki w Myślęcinku. Przedszkolaki zwiedziały ogród zoologiczny

fot.pow

fot.pow

Maluszki z Donalda w Myślęcinku 4.06.2019 r. 3-latki z Przedszkola Niepublicznego Donald wybrały się do Myślęcinka.

Pobyt rozpoczęły od pikniku na kocu. Najedzone i pełne energii przedszkolaki ruszyły na zwiedzanie ogrodu zoologicznego. Zaopatrzeni w mapę „Odkrywcy bydgoskiego zoo” przemierzali zoo w poszukiwaniu oznaczonych na mapie gatunków zwierząt. Przy każdym odszukanym punkcie dzieci otrzymywały pieczątki. Dzielne 3-latki przeszły cały szlak i zapełniły całą mapę. Zmęczone chętnie zajadały się frytkami. Zmęczone, ale zadowolone przedszkolaki wróciły do przedszkola z pamiątkami i mapami z myślęcińskiej przygody.

materiał: Kinga Geppert/powierzony

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Pielęgnacja włosów w czasie pandemii koronawirusa. O czym warto pamiętać?

Trwająca pandemia jest odczuwalna we wszystkich dziedzinach życia, szczególnie nasze zdrowie jest# obecnie pod specjalnym nadzorem. To czas, kiedy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kondycję całego swojego organizmu. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę, że aktualna sytuacja może również negatywnie wpłynąć na nasze włosy.

(czytaj więcej)