Dziś mamy 16 czerwca 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

07 czerwca 2019

Donaldziki w Myślęcinku. Przedszkolaki zwiedziały ogród zoologiczny

fot.pow

fot.pow

Maluszki z Donalda w Myślęcinku 4.06.2019 r. 3-latki z Przedszkola Niepublicznego Donald wybrały się do Myślęcinka.

Pobyt rozpoczęły od pikniku na kocu. Najedzone i pełne energii przedszkolaki ruszyły na zwiedzanie ogrodu zoologicznego. Zaopatrzeni w mapę „Odkrywcy bydgoskiego zoo” przemierzali zoo w poszukiwaniu oznaczonych na mapie gatunków zwierząt. Przy każdym odszukanym punkcie dzieci otrzymywały pieczątki. Dzielne 3-latki przeszły cały szlak i zapełniły całą mapę. Zmęczone chętnie zajadały się frytkami. Zmęczone, ale zadowolone przedszkolaki wróciły do przedszkola z pamiątkami i mapami z myślęcińskiej przygody.

materiał: Kinga Geppert/powierzony

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)