Dziś mamy 25 czerwca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

02 października 2018

Donaldziaki w świecie magii i czarów. Pokaz nagradzały gromkimi brawami

fot: pow

fot: pow

Przedszkolaki bardzo chętnie przenoszą się w świat czarów i magii. Taką właśnie okazję #miały dzieci z DONALD-a podczas wizyty w przedszkolu iluzjonisty Mariusza Czajki.

Zabawa w czarowanie bardzo wszystkim się podobała, szczególnie, gdy samemu można było pełnić przez chwilę rolę asystenta profesjonalnego iluzjonisty i otrzymać duże brawa od publiczności. Magik wprowadził wszystkich we wspaniały humor. Dzieci z dużym zaangażowaniem obserwowały każdy ruch iluzjonisty, aby przynajmniej nauczyć się jednej sztuczki. Każdy pokaz nagradzały gromkimi brawami. Uśmiech na twarzach dzieci gościł jeszcze przez długi czas, bardzo długo opowiadały o nieprawdopodobnych czarach w naszym przedszkolu.

Występ iluzjonisty był nagrodą za zajęcie  I miejsca  w konkursie „PRZEDSZKOLE NA MEDAL”. Dziękujemy Rodzicom za zgłoszenie do plebiscytu oraz zaangażowanie w głosowaniu.

materiał: mgr Magdalena Burchardt

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu..

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)