Dziś mamy 21 lipca 2018, sobota, imieniny obchodzą:
03 stycznia 2018

Dofinansowano zadania z zakresu sportu. Dotacje otrzymały LUKS „Start” i NTS

Pod koniec 2017 roku rozstrzygnięto otwarty konkurs ofert na wykonanie zadań z zakresu #sportu na terenie gminy Nakło w 2018 roku. Którym podmiotom przyznano dotacje?

W wyniku przeprowadzonego postępowania konkursowego wybrano ofertę złożoną przez Lekkoatletyczny Uczniowski Klub Sportowy „Start” Nakło, który otrzyma dotację w wysokości 30 tys. zł na projekt pn. „Lekka atletyka promocją dla gminy Nakło – szkolenie sportowe oraz stypendia dla medalistów i uczestników Mistrzostw Polski". Dotację w wysokości 140 tys. zł na wsparcie drużyn NTS Trójka Nakło w rozgrywkach ligowych otrzymało Nakielskie Towarzystwo Sportowe „Trójka”.

Oceń artykuł: 8 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • -2 (6)

  Fun , w dniu 03-01-2018 19:11:01 napisał:

  Na dwa kluby 170 tyś a dla 30tu pozostałych stowarzyszeń 250tys. Ciekawe ile jeszcze w drugim konkursie przypadnie dla tych klubów. Konkurs tylko dla dwóch stowarzyszeń.... inni niestety poza możliwościami z przyczyn regulaminowych.

  odpowiedz

  • 3 (3)

  wuefista, w dniu 03-01-2018 20:55:04 napisał:

  Lekkoatletyka obok gimnastyki to podstawowa dziedzina rozwoju młodych organizmów. Jak jesteś przygotowany lekkoatletycznie lub gimnastycznie (a najlepiej to i to) to możesz zostać każdym. Piłkarzem, siatkarzem, żużlowcem, spadachroniarzem itp. itd. Więc stawiajmy na "lekką", a nie będziemy oglądać np. piłkarzy zwanych "drewnem"!!!

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Meble na wymiar: szafy przesuwne
MEBLE DZIECIĘCE
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Masaż leczniczy
Zabiegi dla panów
Meble systemowe w kolorze Biały Wysoki Połysk
Sypialnia Orzech Włoski/ Czarny lub Dąb Denver
Drobne naprawy
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Ludność, urodzenia, zgony, małżeństwa... Sprawdzamy statystyki za 2017 rok

W 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim odnotowano 20,9 tys. urodzeń żywych. #Było to o 1,1 tys. więcej niż w 2016 r. Jednocześnie wzrosła liczba zgonów. W 2017 r. zmarło 21,3 tys. osób – o 727 osób więcej niż w 2016 r.

(czytaj więcej)
0

„Rodzina 500+” i inne świadczenia w liczbach. Ile osób otrzymało wsparcie?

Rządowym programem „Rodzina 500+” realizowanym w 2017 roku objęto 3 845 tys. dzieci #do 18 lat. Świadczenie wychowawcze otrzymywało około 3 797 tys. dzieci, a dodatek 500+ w pieczy zastępczej ponad 47 tys. dzieci.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)