Dziś mamy 19 października 2019, sobota, imieniny obchodzą:

13 września 2019

Dofinansowanie na przebudowę MGOPS. Unia przekazała 769 tys. zł

fot. UMiG w Mroczy

fot. UMiG w Mroczy

Dnia 11 września br. w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu przez Burmistrza Miasta# i Gminy Mrocza – Leszka Klesińskiego oraz Skarbnik Miasta i Gminy Mrocza – Małgorzatę Konkowską-Górecką podpisana została umowa o dofinansowanie dla zadania pn. „Przebudowy i rozbudowy budynku Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mroczy”. Środki pochodzą z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach działań 6.1 Inwestycje w infrastrukturę zdrowotną i społeczną, Poddziałań 6.1.2 Inwestycje w infrastrukturę społeczną.

Wartość dofinansowania wynosi 769 884,49 zł, całkowita wartość 905 746,47 zł. Planowany termin zakończenia prac to 31 lipca 2020r.

Przedmiotem projektu jest przebudowa, rozbudowa i nadbudowa istniejącego budynku Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mroczy w celu zwiększenia dostępu do usług społecznych na terenie Gminy. Budynek będzie dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, w tym poruszających się na wózkach inwalidzkich. W budynku zaprojektowano dźwig osobowy przy klatce schodowej oraz WC na poddaszu będzie dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Inwestycja obejmuje rozbiórkę części obiektu budowlanego i roboty budowlane.

Trwają prace związane z przygotowaniem zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na wykonanie przedmiotowego zakresu.

materiał: Ewelina Musiał / UMiG w Mroczy

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bezpieczna droga do celu. Wybieramy materiał na modne i funkcjonalne schody

Zarówno w przestrzeniach publicznych, jak i tych przydomowych schody to codzienny widok.# Ich obecność zawdzięczamy zwykle ukształtowaniu terenu, które sprawia, że zastosowanie płaskiej nawierzchni nie jest możliwe. Aby spełniały swoją funkcję, były bezpieczne, a do tego niezwykle atrakcyjne wizualnie powinny zostać wykonane z przeznaczonych do tego okładzin. Jaki materiał spisze się w tym przypadku najlepiej?

(czytaj więcej)
0

Urząd dzwoni do obywatela. Sejm przyjął zmiany

Przyspieszenie załatwiania spraw urzędowych – to nasz cel. Dzięki przyjętym wczoraj przez Sejm zmianom, które zaproponowaliśmy w ustawie o informatyzacji, będzie szybciej i skuteczniej.

(czytaj więcej)
0

Problemy emocjonalne kobiet w ciąży. Co warto wiedzieć?

Ciąża i oczekiwanie na dziecko to jeden z najważniejszych etapów w # życiu kobiety.

(czytaj więcej)