Dziś mamy 21 marca 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

14 marca 2019

Dodatek motywacyjny dla nauczycieli. Sprawdź, ile wynosi od 1 marca

Wiadomo już, jak wysoki dodatek motywacyjny otrzymają przez najbliższe miesiące.#dyrektorzy gminnych jednostek oświatowych w gminie Nakło.

Dodatek motywacyjny jest składnikiem wynagrodzenia nauczyciela, którego wysokość nie została uregulowana w przepisach powszechnie obowiązujących. Wysokość stawek określa organ prowadzący, w tym przypadku gmina Nakło. Ustalono wysokość dodatku na okres od 1 marca do 31 sierpnia.

I tak, dodatek motywacyjny w wysokości 550 zł otrzymają: dyrektor Szkoły Podstawowej w Paterku Alina Sławkowska, dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Potulicach Jacek Kiersznicki, dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Nakle Halina Lubiszewska, dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ślesinie Ewa Miłosierna, dyrektor Przedszkola nr 2 w Nakle Adela Karnikowska oraz dyrektor Przedszkola w Paterku Mirosława Przygoda.

Natomiast 275 zł otrzymają dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Nakle Anna Maćkowska, dyrektor Szkoły Muzycznej I stopnia w Nakle Beata Nehring, dyrektor Szkoły Podstawowej w Występie Iwona Szopińska i dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Nakle Tomasz Rompalski.

Oceń artykuł: 0 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Posnet Ergo
sugerowana cena producenta: 1537,50PLN
Drukarki kodów kreskowych
1352PLN 985PLN
Kanapa
Nowoczesne zabiegi laserowe
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Perfekcyjne wygładzenie zniszczonych włosów!
Usługi transportowe
Novitus Nano E
sugerowana cena producenta: 1586,70PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)