Dziś mamy 2 sierpnia 2021, poniedziałek, imieniny obchodzą:

20 czerwca 2021

Dni Pola w Minikowie. Laureatom konkursów wręczono nagrody

fot. SL/K-PODR w Minikowie

fot. SL/K-PODR w Minikowie

Krajowe Dni Pola w Minikowie to wyjątkowe wydarzenie, które# przyciąga wiele nie tylko mieszkańców powiatu nakielskiego, ale również całej Polski.

Pierwszego dnia mieszkańcy nie zawiedli. Mimo upałów, do Minikowa zjechały tłumy z całej Polski. Podobnie było w niedzielę. Podczas dzisiejszych uroczystości odbyło się wręczenie nagród laureatom w konkursach – „Agroliga 2021” oraz „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne w Województwie Kujawsko-Pomorskim”. Dla dzieci jedną z większych atrakcji był pokaz zwierząt, podczas którego najmłodsi mogli zobaczyć m.in. alpaki. 

Przypomnijmy, że tegoroczne hasło imprezy brzmi „Europejski zielony ład na pol@ch”. Wśród organizatorów wymienić można m.in. Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie i Stacja Doświadczalna Oceny Odmian w Chrząstowie.

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (2)

  John, w dniu 20-06-2021 15:00:59 napisał:

  Jejku jak można w taki upał puszczać swoje dzieci na te dmuchańce? Współczuję....

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • -1 (3)

  schabowy, w dniu 20-06-2021 19:07:39 napisał:

  Jaka szkoda że nie mogłem przyjechać w tym roku do Minikowa ale postaram przyjechać za rok. Widzę że było fajnie jak co roku Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia za rok

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Meble kuchenne - na zamówienie
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Narożnik z funkcją spania, 6 kolorów do wyboru
Meble systemowe Dąb Sonoma/ Biały Połysk
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
0

Ślubne zbiórki charytatywne coraz popularniejsze wśród Polaków

Dzień zawarcia związku małżeńskiego to jeden z# najpiękniejszych momentów w życiu. Można go uczynić jeszcze bardziej wyjątkowym przez zorganizowanie zbiórki na wybrany cel charytatywny. Coraz częściej zdarza się, że Para Młoda zamiast kwiatów lub innego upominku w postaci maskotek czy wina, prosi swoich gości o wsparcie wybranej przez siebie fundacji.

(czytaj więcej)
0

Wakacyjny wyjazd na kolonie i obozy. O czym należy pamiętać?

Sezon wakacyjny trwa i wielu rodziców w# ramach wyjazdów wakacyjnych wysyła dzieci na zorganizowane wyjazdy – kolonie i obozy. O czym powinien pamiętać organizator wypoczynku, aby spełnić wymagania i regulacje? Jakie kwestie powinien zabezpieczyć i na co powinien zwrócić uwagę, by zapewnić bezpieczeństwo uczestników?

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Przeciwko Handlowi Ludźmi. Nie bądźmy obojętni!

30 lipca obchodzony jest Światowy Dzień# Przeciwko Handlowi Ludźmi. Szczególnie w tym dniu organy ścigania i organizacje rządowe oraz samorządowe podejmują działania mające na celu uświadamianie społeczeństwu na czym polega to przestępstwo i w jaki sposób się przed nim ustrzec.

(czytaj więcej)
0

Trudna sytuacja gospodarstw. Jest nadzieja dla rolników z kłopotami

Na ostatnim posiedzeniu Krajowej Rady Izb Rolniczych zwrócono uwagę na# trudną sytuację gospodarstw rolnych zajmujących się hodowlą trzody chlewnej. Wynika to z nowych ograniczeń, braku skutecznej walki z ASF i utrzymujących się niskich cen żywca. Eksperci twierdzą, że istnieje rozwiązanie, które może pomóc w takiej sytuacji polskim rolnikom.

(czytaj więcej)