Dziś mamy 26 kwietnia 2024, piątek, imieniny obchodzą:

14 maja 2019

Derby gminy Szubin dla Iskry. Iście hokejowy wynik w Zalesiu

Bardzo ciekawy i obfitujący w bramki pojedynek zobaczyli kibice # zgromadzeni przy boisku sportowym w Zalesiu.

Od pierwszych minut zespoły nastawiły się na ofensywę. A od mocnego uderzenia spotkanie rozpoczęli goście. Przemysław Macudziński już w 3 minucie zdobył pierwszą bramkę. W 21 minucie ten sam zawodnik podwyższył wynik meczu.

Odpowiedź Zielonych była jednak natychmiastowo i już w następnej akcji Kacper Klimowicz zdobył bramkę kontaktową. Ostatni akcent w pierwszej połowie należał do przyjezdnych. Trafienie Łukasza Pierona ponownie zapewniało dwubramkowe prowadzenie. Jakby tego było mało dla gospodarzy, 3 minuty po rozpoczęciu drugiej części, Łukasz Mazur zdobył kolejnego gola.

Było 1:4 dla Iskry. Sygnał do odrabiania strat próbował dać Paweł Piechowiak, który zdobył druga bramkę dla gospodarzy ale goście prawie natychmiast odpowiedzieli w najlepszy możliwy sposób. Kamil Gębala zdobył piątą bramkę. Wymiana ciosów trwała w najlepsze.

Dzięki bramkom Krzysztofa Wesoła i Rafała Grzelaka, Zieloni ponownie doszli na jedną bramkę ale nie potrafili doprowadzić do remisu. Szalę zwycięstwa na korzyść własnego zespołu w 80 minucie przechylił ten, który rozpoczął strzelanie, a więc Przemysław Macudziński. Zanotował tym samym tzw. hat – tricka.

Po bardzo emocjonującym i obfitym w bramki meczu derbowym, lepsza okazała się Iskra Zamość – Rynarzewo, która wykorzystując potknięcie Tarpana Mrocza, wskoczyła na 3 miejsce w tabeli. Zieloni natomiast zajmują 7 lokatę, z niewielką stratą do miejsca 5.

Zieloni Zalesie – Iskra Zamość – Rynarzewo 4:6 (1:3)

Bramki: Kacper Klimowicz, Paweł Piechowiak, Krzysztof Wesół, Rafał Grzelak – Przemysław Macudziński 3, Łukasz Pieron, Łukasz Mazur, Kamil Gębala