Dziś mamy 3 sierpnia 2020, poniedziałek, imieniny obchodzą:

14 lutego 2020

Czas karnawałowych zabaw w pełni. Było wiele atrakcji, konkursów i nagród

fot. DPS Nakło

fot. DPS Nakło

Przyszedł czas na okres zimowych balów, maskarad i zabaw. 31 stycznia w Domu #Pomocy Społecznej w Nakle odbył się bal karnawałowy.

Zaproszonych gości przywitali, Pani Ewa Kistowska - Dyrektor Domu Pomocy Społecznej oraz Pan Wiesław Nowicki, dzięki któremu nogi same rwały się do tańca, a prezentowany repertuar nucili wszyscy zebrani. Razem z nami bawili się Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Suchorączku, Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Srebrnej Górze oraz Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej ,,Promień Życia" w Bydgoszczy.

Było wiele atrakcji, konkursów i nagród. Bal ten był też niepowtarzalną okazją, gdzie można było zatańczyć z Czerwonym Kapturkiem, Pszczółką Mają lub żołnierzem... a jak wiemy, za mundurem panny sznurem.  Z całego serca dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólną zabawę.

Materiał: Patrycja Wojciechowska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 11 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Meksyk na talerzu. Poznaj tajniki wyrazistej kuchni meksykańskiej

Meksyk to kraj o bardzo bogatej historii, kulturze, a jego barwny folklor jest rozpoznawalny #na całym świecie. Wszystkie te cechy można również przypisać meksykańskiej kuchni, która w 2010 roku została wpisana na listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego UNESCO. Decyzja o tym zapadła nie tylko na podstawie wyjątkowych receptur, lecz także ze względu na tradycyjne obrzędy i całą kulturę jedzenia, która powoduje, że każdy meksykański posiłek może zamienić się w huczną uroczystość. Sprawdźcie, co sprawia, że lokalne przepisy stały się światowym fenomenem.

(czytaj więcej)
0

Gry i aplikacje Bezpieczny Przejazd. Sprawdź swoją wiedzę

Wakacyjne podróże ciekawe i bezpieczne z grami i aplikacjami Bezpieczny Przejazd. Dostęp #do informacji demaskujących fake newsy na temat zachowania na przejazdach. Tak PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. zachęcają dzieci, młodzież i dorosłych do rozszerzania wiedzy, która zapewni bezpieczne korzystanie z przejazdów kolejowo-drogowych. Działania prowadzone są w ramach kampanii społecznej Bezpieczny Przejazd.

(czytaj więcej)