Dziś mamy 21 maja 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

03 grudnia 2018

Ćwiećfinały wojewódzkie w Strzelnie. Zespół ZST dobrze zagrał

fot. Piotr Dutkiewicz

fot. Piotr Dutkiewicz

Dnia 22 listopada 2018r chłopcy reprezentujący naszą szkołę udali się do Strzelna na# ćwierćfinały wojewódzkie w piłkę ręczną.

Do turnieju przystąpiły 3 szkoły ponadpodstawowe z Radziejowa ,Strzelna i Kcyni. Zawody rozegrano systemem każdy z każdym, czasie gry 2 razy po 15 minut. Dobrze rozpoczęliśmy mecz z gospodarzami turnieju, prowadząc skuteczną grę w ataku i w obronie, z czasem gry piłkarze ze Strzelna objęli prowadzenie ,które utrzymali do końca meczu. Z Radziejowem zagraliśmy mecz o honor, który przebiegał pod naszą kontrolą i zakończył się wysokim zwycięstwem. Tym samym zajęliśmy od  5-8 miejsca  w kujawsko-pomorskim województwie. Wyróżniam w naszej drużynie  Oskara Jodę(r.2000),który był najlepszym bramkarzem turnieju między udanymi interwencjami ,również obronił również 3 rzuty karne. Organizatorem turnieju był Szkolny Związek Sportowy z Bydgoszczy , który nie zadbał o obsadę kwalifikowanych sędziów i mecze sędziował trener ze Strzelna. Myślę, że o ten skład można oprzeć reprezentację Gminy Kcynia w przyszłorocznych kwalifikacjach LZS do igrzysk olimpijskich. Prosimy o pomoc i zainteresowanie ze strony Pana Burmistrza i Rady Miejskiej. 

Zespół Szkół Technicznych w Kcyni reprezentowali: Tomasz Wiejaczka, Adrian Dziejak, Oskar Joda, Oliwier Joda, Kacper Niedbalski, Miłosz Wąs, Kacper Kotowski, Rafał Krzyżaniak, Dominik Korbal, Miłosz Woźniak, Mateusz Kemnitz,  ,Marcin Stypczyński(kapitan) i nauczyciel Piotr Dutkiewicz.

materiał: Piotr Dutkiewicz

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Narożnik z funkcją spania, możliwość wyboru tkanin
Mysz optyczna USB MT1091
19,90PLN
Sprawdzanie świateł
Baterie
od 0,90PLN
Modne aranżacje
Masaż leczniczy
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)