Dziś mamy 21 lutego 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

02 października 2018

Ćwiczyli na wypadek pożaru. W akcji brało udział pięć zastępów straży pożarnej

fot. MM

fot. MM

We wtorek, 2 października straż pożarna przeprowadziła ćwiczenia. Odbyły się one w budynku # Środowiskowego Domu Samopomocy przy ul. Parkowej w Nakle nad Notecią.

W ćwiczeniach brał udział jeden zastęp z OSP Paterek, jeden z OSP Nakło oraz trzy zastępy z JRG Nakło: dwa ratowniczo-gaśnicze oraz zastęp operacyjny.

Podczas ćwiczeń przeprowadzono symulację pożaru pomieszczeń piwnicznych, w wyniku którego doszło do zadymienia budynku. Konieczna była ewakuacja pracowników i pensjonariuszy. Ze względu na warunki pogodowe ewakuowane osoby zostały umieszczone we wcześniej wyznaczonym pomieszczeniu.

Podczas dzisiejszych ćwiczeń strażacy przećwiczyli koniecznośc ewakuacji osób, także tych które nie mogą poruszać się samodzielnie, a także dokonali zapoznania się z obiektem.

Cała akcja trwała około dwóch godzin

Oceń artykuł: 7 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    ŚDS, w dniu 03-10-2018 17:02:29 napisał:

    Mała nieścisłość - budynek należy do DPS Zdj. Z ewakuacji na stronie FB SDSNaklo

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Botox i wypełniacze
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Jadalnia / pokój dzienny
Elzab Delta Max E
sugerowana cena producenta: 2950,70PLN
Terminale płatnicze
Test amortyzatorów
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Drobne naprawy
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)