Dziś mamy 11 grudnia 2019, środa, imieniny obchodzą:

30 listopada 2019

Cudowny turniejowy weekend SF Junior. Zawodnicy robią nieustanny postęp

fot. SF Junior Nakło

fot. SF Junior Nakło

Kolejny cudowny weekend dla naszych piłkarzy!! Każdego tygodnia ciężko trenujemy, ale #ten wysiłek jest dla nas czymś, co kochamy. Oprócz treningów jeździmy na dziesiątki turniejów. Ten weekend był jak każdy inny, a więc mocno wypełniony!

Relacje z naszych wyjazdów zaczynamy od Turnieju PMM SPORT w Bydgoszczy dla rocznika 2011. To już trzecie nasze zawody w tym miejscu, w kolejnej kategorii wiekowej. Do zawodów przystąpiło 12 drużyn: MUKS CWZS Bydgoszcz, Victoria Niemcz, GLKS Osielsko, KP Polonia Bydgoszcz, Mustang Ostaszewo, Akademia Piłkarska Młode Talenty Toruń, Akademia Piłkarska Sławomir Chałaśkiewicz, Chemik Bydgoszcz I i II, Wisełka Bydgoszcz Fordon, Akademia Piłkarska Gol Chełmża oraz MY. Stawka turnieju bardzo mocna i wyrównana, a co za tym idzie mecze były zacięte i bardzo ciekawe. Dziękujemy naszym rywalom za sportową rywalizację!

Turniej podzielony był na 2 fazy i po pierwszej, w której gramy dobrze, ale w kratkę awansujemy do najlepszej 6 Turnieju, czyli grupy Błękitnej. W tej części gramy dużo lepiej i w meczu z AP Sławomir Chałaśkiewicz prowadzimy od początku i w ostatniej sekundzie tracimy gola. Wynik 1:1 i gramy dalej!! Kolejny mecz z Mustangiem Ostaszewo i historia podobna i mamy 1:1. Ostatni mecz wygrywamy 3:1 z Polonią Bydgoszcz i gramy chyba najlepszy mecz!

Nasi zawodnicy robią nieustanny postęp. Jesteśmy z nich dumni i nie możemy doczekać się kolejnych występów. Do 3 miejsca nie zabrakło niewiele, ale nie to było najważniejsze.

Specjalne wyróżnienie otrzymała nasza zawodniczka Kinga Cebula, która była jedyną dziewczynką na zawodach!

Skład: Oliwier Dębecki, Dominik Zawieja, Maks Lewa, Michał Tomaszewski, Kacper Pyra, Antek Zygmunt, Nikodem Jopek, Kinga Cebula. Trener Łukasz Bzdawka.

Dopiero zaczynają, a już kilka razy byliśmy z nich bardzo dumni!! Nasze rewelacyjne maluchy z rocznika 2013!!! Wczoraj zagrali w Osieku nad Notecią na turnieju o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Wyrzysk- KRAJNA CUP i spisali się rewelacyjnie. Klasyfikacja nie była prowadzona, więc wszyscy tego dnia wygrali. Jednak można podkreślić fakt, że nasze maluchy zagrały naprawdę rewelacyjnie. 5 meczy, 5 wygranych, 28 goli strzelonych, 0 straconych.

Chłopacy dopiero raczkują na piłkarskich boiskach i na dalekie prognozy jeszcze za wcześnie. Niepodważalny jest jednak fakt, że tworzą wspaniałą grupę, która cieszy się każdą chwilą na boisku i trenuje z wielkim zapałem. Grupa jest znacznie większa i liczy blisko 30 zawodników i każdy z nich cieszy się zabawą w piłkę nożną. Nie wszyscy mogli być tego dnia, ale czekają nas kolejne turnieje!

Mamy swój pomysł na pracę z młodymi piłkarzami i staramy się go realizować z wszelkich sił. Jeśli widzimy rozwój tych młodych adeptów piłki nożnej to dostajemy zielone światło dla naszych metod!!! Każde takie doświadczenie mobilizuje nas do dalszej pracy.

Skład: Alex Bajerski, Igor Wdowiak, Igor Smażyk, Dorian Szurik, Dominik Morawski, Oliwier Boiński, Tymon Trudziński, Filip Nowek, Tymon Wdowiak Trener Rafał Marzyński.

Materiał: Mariusz Tamas SF Junior Nakło

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 1 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mikołaj na zakupach. Co też sprezentować dzieciom?

To pytanie zadaje sobie co roku niejeden Mikołaj. Co też sprezentować dzieciom?# Gra komputerowa lub na konsolę, a może nowoczesna zabawka – to bardzo popularne upominki. Jak je wybrać, by nie tylko się spodobały, ale i nie zaszkodziły?

(czytaj więcej)
0

Sezon grzewczy trwa. Jak ograniczyć wpływ smogu na zdrowie?

Jesienno-zimowe chłody oznaczają rozpoczęcie sezonu grzewczego. Choć liczba # nieekologicznych „kopciuchów” z roku na rok maleje, nadal w wielu częściach kraju powietrze staje się trujące. Mimo podejmowanych na poziomie rządowym i samorządowym działań antysmogowych, warto samemu zatroszczyć się o jakość tego, czym oddychamy każdego dnia.

(czytaj więcej)
0

Przedświąteczne podróże. O czym pamiętać, lecąc pierwszy raz samolotem?

Okres świąteczno-noworoczny to czas lotniczego szczytu # pasażerskiego. Podróżujemy zarówno do naszych rodzin, jak i na wypoczynek w egzotyczne zakątki świata.

(czytaj więcej)
0

Imieninowy maraton w toku. Ciekawostki o Barbarach i Mikołajach

Byli Andrzeje. Trudno więc nie napisać o Barbarach i Mikołajach, czyli tegotygodniowych solenizantach. Jesteście ciekawi, co też na ich temat znaleźliśmy w naszych źródłach?

(czytaj więcej)