Dziś mamy 18 lutego 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

30 maja 2018

Co robić, aby wakacje były bezpieczne? Przedszkolaki już to wiedzą

fot. KPP Nakło

fot. KPP Nakło

Dzielnicowy z Komisariatu Policji w Szubinie spotkał się z dziećmi w miejscowym przedszkolu. W # trakcie spotkania najmłodsi usłyszeli dużo o bezpiecznym spędzaniu czasu wolnego podczas nadchodzących wakacji.

Dzielnicowy szubińskiego komisariatu, mł. asp. Przemysław Błaszkowski odwiedził w ostatnich dniach dzieci w Samorządowym Przedszkolu nr 2 w Szubinie. W trakcie tych odwiedzin policjant rozmawiał z maluchami o bezpieczeństwie.

Bardzo wiele czasu poświecono bezpieczeństwie dzieci podczas nadchodzących wakacji. Mundurowy przypominał, jak należy zachowywać się podczas pobytu na kąpieliskach, przestrzegał przed oddalaniem się od rodziców i niebezpiecznymi zabawami na niestrzeżonych akwenach. Mowa była także o bezpieczeństwie podczas zabaw na świeżym powietrzu i tutaj policjant przestrzegał, że nie należy bawić się w rejonie ciągów komunikacyjnych, gdyż skończyć się to może nieszczęśliwym wypadkiem.

Mł. asp. Błaszkowski przypomniał także najważniejsze przepisy ruchu drogowego, informując, że ich przestrzeganie przyczyni się do podniesienia poziomu bezpieczeństwa dzieci na drogach.

Przedszkolaki z zaciekawieniem słuchały rad policjanta i dzieliły się swoimi spostrzeżeniami.

materiał: Mł. asp. Justyna Andrzejewska Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Oceń artykuł: 14 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Żel UV 5ml
7,50PLN
Siłownia
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Bindowanie dokumentów
od 6,00PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Meblościanka z oferty firmy FADOME
Blacharstwo
Rolery - mezoterapia skóry
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)