Dziś mamy 12 grudnia 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

10 listopada 2019

Ciekawy gość odwiedził dzieci. Dorota Zawadzka poprowadziła zajęcia

fot. Wioleta Danielek

fot. Wioleta Danielek

7 listopada 2019 r. Samorządowe Przedszkole nr 3 im. Wandy Chotomskiej w # Szubinie odwiedził niezwykły gość - pani psycholog Dorota Zawadzka większości znana jako „Superniania”.

Jako pierwsi spotkanie z panią Dorotą miały nasze przedszkolaki. Uczestniczyły one w zajęciach pt. „Co połknął krokodyl? - jak pokazujemy, co czujemy?”.

Dzieci miały możliwość pokazać różne emocje, które jak każdy człowiek mają prawo przeżywać. Następnie spotkanie z panią Dorotą mieli rodzice oraz pracownicy niepedagogiczni z naszego przedszkola. Tematem tego warsztatu było „Nie ma dzieci, są ludzie- wychowanie oparte na szacunku i wartościach”.

Ostatnie spotkanie pani Doroty odbyło się z nauczycielkami z Samorządowego Przedszkola nr 3 oraz z kilku innych szkół i przedszkoli z okolic. Tematem tego spotkania były „Konflikty i mediacje w placówce”.

Podczas każdej części warsztatowej uczestnicy mieli możliwość zadać pytania na tematy związane ze spotkaniem i nie tylko. Pani Dorota chętnie dzieliła się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem. Było to bardzo interesujące i ciekawe spotkanie za które dziękujemy „Superniani”.

materiał: Wioleta Danielek

Oceń artykuł: 2 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • -1 (3)

    Entuzjasta, w dniu 10-11-2019 20:57:15 napisał:

    Człowwieku! Ujawnij się, pokaż twarz! jeśli umiesz dawać łapkę w dół :( miej odwagę! dalej przyznaj się!!!!, co Ci przeszkadza w tych naszych wspólnych zajęciach? Tylko nieróbstwo widzi i chce widzieć, to co widzi!!!!!!!!! Czekamy! bo sprawdzimy! uwierz można!!!!!pod wieloma artykułami dajesz minus! Cyba jesteś bezrobotny, bo masz na ocenę czas!!!!!!Ale dowiemy się, jeśli nie masz odwagi!!!!! Brawo NAUCZYCIELKI!!!!!

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bindowanie dokumentów
od 6,00PLN
Tonery Directions
27PLN
Meble systemowe Dąb Sonoma/ Biały Połysk
Usługi transportowe
Zabiegi dla panów
Szczotki do włosów tytanowe Termix
Kasa fiskalna Euro z kopią elektroniczną
1229PLN PROMOCJAPLN
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
0

Mikołaj na zakupach. Co też sprezentować dzieciom?

To pytanie zadaje sobie co roku niejeden Mikołaj. Co też sprezentować dzieciom?# Gra komputerowa lub na konsolę, a może nowoczesna zabawka – to bardzo popularne upominki. Jak je wybrać, by nie tylko się spodobały, ale i nie zaszkodziły?

(czytaj więcej)
0

Waga dziecka w pierwszych miesiącach życia. Sprawdź, na co zwrócić uwagę

To, ile niemowlę waży, potrafi powiedzieć bardzo wiele o stanie jego zdrowia i o tym, #czy rozwój maluszka przebiega prawidłowo. Dlatego chcąc w porę zapobiegać ewentualnym problemom zdrowotnym dziecka tak ważne jest, żeby systematycznie kontrolować jego wagę. Porad udziela położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Przedświąteczne podróże. O czym pamiętać, lecąc pierwszy raz samolotem?

Okres świąteczno-noworoczny to czas lotniczego szczytu # pasażerskiego. Podróżujemy zarówno do naszych rodzin, jak i na wypoczynek w egzotyczne zakątki świata.

(czytaj więcej)
0

Imieninowy maraton w toku. Ciekawostki o Barbarach i Mikołajach

Byli Andrzeje. Trudno więc nie napisać o Barbarach i Mikołajach, czyli tegotygodniowych solenizantach. Jesteście ciekawi, co też na ich temat znaleźliśmy w naszych źródłach?

(czytaj więcej)