Dziś mamy 3 lipca 2020, piątek, imieniny obchodzą:

10 listopada 2019

Ciekawy gość odwiedził dzieci. Dorota Zawadzka poprowadziła zajęcia

fot. Wioleta Danielek

fot. Wioleta Danielek

7 listopada 2019 r. Samorządowe Przedszkole nr 3 im. Wandy Chotomskiej w # Szubinie odwiedził niezwykły gość - pani psycholog Dorota Zawadzka większości znana jako „Superniania”.

Jako pierwsi spotkanie z panią Dorotą miały nasze przedszkolaki. Uczestniczyły one w zajęciach pt. „Co połknął krokodyl? - jak pokazujemy, co czujemy?”.

Dzieci miały możliwość pokazać różne emocje, które jak każdy człowiek mają prawo przeżywać. Następnie spotkanie z panią Dorotą mieli rodzice oraz pracownicy niepedagogiczni z naszego przedszkola. Tematem tego warsztatu było „Nie ma dzieci, są ludzie- wychowanie oparte na szacunku i wartościach”.

Ostatnie spotkanie pani Doroty odbyło się z nauczycielkami z Samorządowego Przedszkola nr 3 oraz z kilku innych szkół i przedszkoli z okolic. Tematem tego spotkania były „Konflikty i mediacje w placówce”.

Podczas każdej części warsztatowej uczestnicy mieli możliwość zadać pytania na tematy związane ze spotkaniem i nie tylko. Pani Dorota chętnie dzieliła się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem. Było to bardzo interesujące i ciekawe spotkanie za które dziękujemy „Superniani”.

materiał: Wioleta Danielek

Oceń artykuł: 2 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • -1 (3)

    Entuzjasta, w dniu 10-11-2019 20:57:15 napisał:

    Człowwieku! Ujawnij się, pokaż twarz! jeśli umiesz dawać łapkę w dół :( miej odwagę! dalej przyznaj się!!!!, co Ci przeszkadza w tych naszych wspólnych zajęciach? Tylko nieróbstwo widzi i chce widzieć, to co widzi!!!!!!!!! Czekamy! bo sprawdzimy! uwierz można!!!!!pod wieloma artykułami dajesz minus! Cyba jesteś bezrobotny, bo masz na ocenę czas!!!!!!Ale dowiemy się, jeśli nie masz odwagi!!!!! Brawo NAUCZYCIELKI!!!!!

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Pokój dzienny/ młodzieżowy lub sypialnia
Botox i kwas hialuronowy
Odchudzanie
Kasy fiskalne Datecs
1200PLN PROMOCJAPLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Naczepa platforma
Terminale płatnicze
Narożniki
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Dwa rozwiązania, ten sam efekt. Odpływ liniowy a brodzik podpłytkowy

Decyzja podjęta! W naszej łazience zamontujemy kabinę# prysznicową bez brodzika. To jednak nie koniec dylematów. Teraz musimy zdecydować, czy postawimy na brodzik podpłytkowy czy odpływ liniowy. Oba rozwiązania zapewniają bowiem ten sam końcowy efekt wizualny, choć konstrukcyjnie znacznie się od siebie różnią. Jakie są wady i zalety obu tych opcji? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)