Dziś mamy 24 kwietnia 2019, środa, imieniny obchodzą:

31 stycznia 2019

Chwile pełne wzruszeń. Wyjątkowe obchody Dnia Babci i Dziadka

fot. pow.

fot. pow.

Dnia 30.01.2019 roku w Przedszkolu Niepublicznym Donald odbyła się uroczystość z okazji Dnia # Babci i Dziadka.

3-latki przygotowały krótki program artystyczny, recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Na twarzach dziadków gościła radość, a chwilami nawet wzruszenie. Po występie wszyscy udali się na słodki poczęstunek, a wnukowie wręczyli babciom i dziadkom kolorowe laurki. 

materiał: Kinga Geppert

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 11 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)