Dziś mamy 16 kwietnia 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

20 września 2014
Wojewódzka liga trampkarzy i młodzików

Cały czas na fali

Nadal nie wiedzie się trampkarzom Czarnych Nakło. Po porażce z Liderem Włocławek cały czas muszą czekać na premierowe zwycięstwo w tegorocznych rozgrywkach. Za to świetnie radzą sobie młodzicy.

Kolejnego spotkania do udanych nie mogą zaliczyć podopieczni Pawła Juszczaka, choć po pierwszej połowie nic nie wskazywało na to, że Czarni mogą przegrać aż 0:4 z Liderem Włocławek. Gospodarze nastawili się na grę z kontry ustawiając szczelną defensywę. Co prawda bramki zdobyć się nie udało, ale i goście nie zdołali się przedrzeć przez obronę rywala.

Lider wypunktował miejscowych po zmianie stron. Nakielanie poczuli, że mogą ugrać coś więcej i więcej sił zaangażowali w ofensywę. Skutki były jednak mizerne. Włocławianie zdobyli cztery bramki i zainkasowali komplet punktów.

Młodzicy rozegrali kolejne dobre zawody. Od początku starcia z włocławskim Liderem przeważali. Przez pierwsze trzydzieści minut zawodziła skuteczność i w efekcie do przerwy oglądaliśmy tylko jedną bramkę.

Worek z bramkami rozwiązał się w drugiej połowie. Bramkarza dwa razy pokonał Kamil Marczewski, a po razie na listę strzelców wpisywali się Bąk, Kościesza i Nowicki. Złożyło się to na efektowne zwycięstwo w stosunku 5:0, a zadowolenia nie krył trener zespołu – Jestem zadowolony z kolejnego zwycięstwa, a w szczególności, że zagraliśmy na zero z tyłu – ocenił.

Trampkarze: Czarni Nakło - Lider Włocławek 0:4 (0:0)

Młodzicy: Czarni Nakło - Lider Włocławek 5:0 (1:0)