Dziś mamy 16 października 2019, środa, imieniny obchodzą:

19 czerwca 2019

Burmistrz wręczył uczniom stypendia naukowe

fot. Gmina Szubin

fot. Gmina Szubin

14 czerwca 2019 r. w siedzibie Urzędu Miejskiego w Szubinie# burmistrz Mariusz Piotrkowski wraz z Zastępcą Wiolettą Borys-Stachowiak oraz Naczelnikiem Wydziału Edukacji i Sportu Markiem Nowickim wręczyli uczniom stypendium za szczególne osiągnięcia naukowe. Podziękowania otrzymali również opiekunowie, którzy przygotowali uczniów do konkursów.

Stypendia naukowe otrzymali:
Julia Nowicka - uczennica klasy III gimnazjum Szkoły Podstawowej nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Szubinie, finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka polskiego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy;

Laura Stupaj - uczennica klasy VIII Szkoły Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Turze, finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka angielskiego organizowanego przez Kuratorium Oświaty  Bydgoszczy;

Szymon Adamczyk - uczeń  klasy III gimnazjum Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kowalewie, finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z biologii organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy;

Remigiusz Grzybowski - uczeń klasy VIII Szkoły Podstawowej nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Szubinie, finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka angielskiego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy.

Podziękowania dla nauczycieli:
Arletta Jagodzińska - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Szubinie
Ewa Strzyżewska - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Szubinie
Edyta Klawińska - Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Turze
Jolanta Bednarczuk - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kowalewie

materiał: Gmina Szubin

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Meble kuchenne
Szczotki do włosów tytanowe Termix
Odchudzanie
Usta - powiekszanie
Lipoliza injekcyjna
Stoły i krzesła - różne wzory i kolory
Meble łazienkowe
Novitus Deon E
sugerowana cena producenta: 2816,70PLN
0

Bezpieczna droga do celu. Wybieramy materiał na modne i funkcjonalne schody

Zarówno w przestrzeniach publicznych, jak i tych przydomowych schody to codzienny widok.# Ich obecność zawdzięczamy zwykle ukształtowaniu terenu, które sprawia, że zastosowanie płaskiej nawierzchni nie jest możliwe. Aby spełniały swoją funkcję, były bezpieczne, a do tego niezwykle atrakcyjne wizualnie powinny zostać wykonane z przeznaczonych do tego okładzin. Jaki materiał spisze się w tym przypadku najlepiej?

(czytaj więcej)
0

Wyprawa z naszym pupilem. Jak bezpiecznie i komfortowo podróżować samolotem

Domowe zwierzęta coraz częściej traktowane są jako pełnoprawni członkowie rodzin.# Oznacza to, że podróżują z nami na wakacje czy dłuższe, zagraniczne wyjazdy do pracy. Choć transport psa lub kota drogą lotniczą nie jest już dziś wielkim kłopotem, musimy pamiętać o kilku ważnych kwestiach.

(czytaj więcej)
0

Polecony z urzędu przyjdzie elektronicznie. Zupełnie za darmo

Rząd przyjął projekt ustawy o doręczeniach elektronicznych.# Oznacza to, że osoby, które będą chciały, od 2021 roku będą mogły odbierać i wysyłać korespondencję poleconą z urzędu bez konieczności chodzenia na pocztę.

(czytaj więcej)
0

Problemy emocjonalne kobiet w ciąży. Co warto wiedzieć?

Ciąża i oczekiwanie na dziecko to jeden z najważniejszych etapów w # życiu kobiety.

(czytaj więcej)