Dziś mamy 30 maja 2020, sobota, imieniny obchodzą:

18 września 2019

Burmistrz odwiedził przedszkolaków. Zwiedzanie nowej placówki

fot. Gmina Szubin

fot. Gmina Szubin

Burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski wraz z Zastępcą Wiolettą Borys-Stachowiak odwiedzili # nową siedzibę Niepublicznego Przedszkola „Słoneczko” w Szubinie, które mieści się przy ul. Św. Marcina 13A. Dyrektorem Przedszkola jest Pani mgr Agnieszka Pasieka.

Budowa nowoczesnej placówki z 10 salami dydaktycznymi i 500 m2 placem zabaw trwała ok. 2 lata. Przedszkole jest pozbawione barier architektonicznych, więc dostępne jest dla każdego dziecka.

W 1.100 m2 budynku znajduje się również sala i sprzęt do rehabilitacji behawioralnej i sensorycznej, gabinet logopedy, sale wielofunkcyjne, kuchnia oraz przestrzenna szatnia. Koszt inwestycji to ok. 2 mln zł, a ok. 20% dofinansowania to środki z dotacji UE.

Burmistrz przekazał maluchom puzzle, gry oraz kolorowanki z legendą o herbie Szubina.

materiał: Gmina Szubin

Oceń artykuł: 3 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (0)

  a, w dniu 18-09-2019 19:29:44 napisał:

  Może w końcu ktoś zainteresuje się brakiem parkingu w okolicy przedszkola, szkoły i tagrowiska.

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Nina, w dniu 20-09-2019 08:03:54 napisał:

  super. ale dzieci siedza na podłodze a pomoce dydaktyczne na dywanie. dywany male.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Gabinet / jadalnia / pokój dzienny
Narożniki
Novitus Mała Plus
sugerowana cena producenta: 1217,70 PLN
Lakiernictwo
Botox i wypełniacze
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Szczotki do włosów tytanowe Termix
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Pielęgnacja włosów w czasie pandemii koronawirusa. O czym warto pamiętać?

Trwająca pandemia jest odczuwalna we wszystkich dziedzinach życia, szczególnie nasze zdrowie jest# obecnie pod specjalnym nadzorem. To czas, kiedy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kondycję całego swojego organizmu. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę, że aktualna sytuacja może również negatywnie wpłynąć na nasze włosy.

(czytaj więcej)