Dziś mamy 19 lipca 2019, piątek, imieniny obchodzą:

18 kwietnia 2019

Budowa chodnika w Krukówku. Trwają prace

fot. Gmina Mrocza

fot. Gmina Mrocza

Trwają prace polegające na budowie chodnika w Krukówku.# W tegorocznym budżecie na kontynuację zadania zabezpieczono kwotę w wysokości 50 000,00 zł.

Zadanie jest realizowane dzięki współpracy z Zarządem Dróg Wojewódzkich. Roboty w poprzednich latach były prowadzone przy wykorzystaniu środków pochodzących z Funduszu Sołeckiego.

Chodnik o szerokości 1,5m jest budowany w pasie drogowym na odcinku od km 59+788,38 do km 60+294,49. W ramach prac budowlanych remontowane są również istniejące wjazdy.

Zadanie, którego zakończenie planowane jest do dnia 30.06.2019, wykonuje Zakład Gospodarki Komunalnej w Mroczy sp. z o.o.

materiał: Ewelina Musiał

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)