Dziś mamy 26 maja 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

18 kwietnia 2019

Budowa chodnika w Krukówku. Trwają prace

fot. Gmina Mrocza

fot. Gmina Mrocza

Trwają prace polegające na budowie chodnika w Krukówku.# W tegorocznym budżecie na kontynuację zadania zabezpieczono kwotę w wysokości 50 000,00 zł.

Zadanie jest realizowane dzięki współpracy z Zarządem Dróg Wojewódzkich. Roboty w poprzednich latach były prowadzone przy wykorzystaniu środków pochodzących z Funduszu Sołeckiego.

Chodnik o szerokości 1,5m jest budowany w pasie drogowym na odcinku od km 59+788,38 do km 60+294,49. W ramach prac budowlanych remontowane są również istniejące wjazdy.

Zadanie, którego zakończenie planowane jest do dnia 30.06.2019, wykonuje Zakład Gospodarki Komunalnej w Mroczy sp. z o.o.

materiał: Ewelina Musiał

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)