Budowa boiska zakończona. Odbiór techniczny

fot. Urząd Miejski w Kcyni
W dniu dzisiejszym dokonano częściowego odbioru technicznego# inwestycji związanej z budową boisk w Kcyni i Dziewierzewie, a mianowicie „Budowa boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej w Dziewierzewie”.
Równolegle do zakończonego już zadania w Dziewierzewie, w Kcyni realizowane jest zadanie inwestycyjne pn. “Budowa kontenerowego zaplecza sanitarno-socjalnego na boisku przy ul. Poznańskiej w Kcyni wraz z zagospodarowaniem boiska i budową infrastruktury towarzyszącej". Wykonawcą zadania jest Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe FRAXINUS Sp. z o.o. z Gniezna.
W ramach zadania pn. „Budowa boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej w Dziewierzewie” zostało wykonane boisko wielofunkcyjne (piłka ręczna, piłka siatkowa, koszykówka) o nawierzchni z tworzywa sztucznego (np. poliuretanowej, polipropylenowej, itp.) z piłkochwytami i niezbędnym wyposażeniem, pozostałe elementy (mała architektura – ławki dla drużyn, kosze, ogrodzenie itp.) wraz z budową bieżni.
Kolejną trwającą inwestycją w sferze sportowej jest "Budowa boiska wielofunkcyjnego wraz z zagospodarowaniem terenu przy Szkole Podstawowej im Jana Czochralskiego w Kcyni", którą realizuje wyłoniona w drodze przetargu firma Gardenia Tomasz Hernacki Jankowo Dolne. Inwestycja jest dofinansowana z POLSKI ŁAD 1 800 000 zł.
Na w/w inwestycje Gmina Kcynia pozyskała środki zewnętrzne. Za przygotowanie wniosków odpowiada pracownik urzędu Tomasz Hałas. Inwestycję koordynuje Referat Inwestycji i Gospodarki Przestrzennej - kierownik Aleksandra Dzięciołowska.
Materiał: Anna Duda-Nowicka / Urząd Miejski w Kcyni
Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.
Galeria






Czytaj również
- Inicjatywa mieszkańców. Przydrożny krzyż jako znak wiary i pamięci
- Wielkopostny dzień skupienia. Tematem był Rok Jubileuszowy
- "Służba w zdrowiu". Ważna konferencja dla służb i pracowników
- Tłumy na wiecu kandydata na prezydenta. Mentzen odwiedził Nakło (film)
- Spotkanie kapłanów przed Triduum Paschalnym. Wspólnota stołu
Dodatek dopełniający. Wypłaty już w maju

Osoby uprawnione do renty # socjalnej, które są całkowicie niezdolne do pracy oraz do samodzielnej egzystencji, będą otrzymywać dodatek dopełniający do swojego świadczenia. Wypłaty ruszą w maju.
(czytaj więcej)Wielki Czwartek. Rozpoczęło się Triduum Paschalne

Wielki Czwartek to jeden z # najważniejszych dni w kalendarzu liturgicznym, obchodzony w Wielkim Tygodniu, który prowadzi do Świąt Wielkanocnych.
(czytaj więcej)Na pamiątkę śmierci Chrystusa. Wielki Piątek

Dziś obchodzimy Wielki Piątek, # jeden z najważniejszych dni w kalendarzu liturgicznym chrześcijan na całym świecie. To dzień upamiętniający mękę i śmierć Jezusa Chrystusa na krzyżu, symboliczny moment przepełniony zadumą, modlitwą i wspomnieniem o ofierze.
(czytaj więcej)Wielki Tydzień. Czas refleksji i przygotowań do świąt

Rozpoczął się Wielki Tydzień – okres szczególnego # znaczenia dla chrześcijan, który prowadzi do obchodów Świąt Wielkanocnych. To czas głębokiej refleksji, modlitwy oraz przygotowań do najważniejszego wydarzenia w kalendarzu liturgicznym.
(czytaj więcej)